Jakiego rodzaju pościel wybrać?

Po ciężkim dniu wspaniale jest wsunąć się pod cieplutką kołdrę. Marzymy o tej chwili przez cały dzień. To bardzo przyjemna perspektywa, kiedy wiemy, że w domu możemy się wygrzać. Przede wszystkim zimą jest nam to bardzo potrzebne. Kiedy temperatury spadają bardzo nisko, nie ma nic lepszego, niż wskoczyć pod pierzynkę i słodko chrapać.

Ocieplacze wełniane - wełniane - 

<div style="text-align:justify">Ale są wśród nas osoby, które również w letnie dni odczuwają [TAG=zimno’ title=’IL-Tex’ style=’margin:5px;’/></p>
<div class=
Źródło: iltex.pl

w nocy. Podczas kiedy drudzy ściągają latem z siebie bieliznę a także wszystkie kołdry, ci są zmuszeni wkładać grube wdzianka, polarowe podomki i babcine skarpety, gdyż pod kołdrą jest im ciągle za chłodno. Czasem może to być symptom jakiegoś schorzenia, dlatego jeśli chodzą nam po głowie jakieś podejrzenia, warto pójść z tym do lekarza. Najczęściej jednak jesteśmy po prostu zmarzluchami i to wszystko. Wtedy musimy sobie jakoś poradzić z tą sytuacją.

Dla tych, którym jest zimno nocą, powstała pościel wełniana. Najczęściej jest to pościel dwuwarstwowa, stworzona ze starannie dobranej wełny z wielbłąda i merynosa australijskiego. Są to kołdry wysokiej jakości, które nie tylko zapewniają nam wymarzone ciepło. Wełna wyróżnia się dużą przepuszczalnością powietrza.

Zainteresowałeś się owym działem? Czytaj więc dalej etykiety samoprzylepne o tym wątku w następnym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

Jest bardzo delikatna w dotyku. Rekomenduje się ją osobom cierpiącym na reumatyzm, czy problemy z krążeniem. Szorstka strona z wełny owczej uaktywnia zakończenia nerwów oraz poprawia działanie mięśni. Taka pościel będzie doskonałym prezentem z okazji ślubu lub na urodziny. Z pewnością każdy będzie się cieszyć z takiego prezentu.

Jeśli mamy kłopot z naszymi dziećmi, które cały czas się nocą odkrywają, znajdzie się na to rozwiązanie. Na rynku są do kupienia specjalne śpiwory dla dzieci. Są one tak zaprojektowane, aby idealnie zastępowały pozostałe okrycia.

Wykonane są zwykle z mięciutkiego polaru, który jest przyjemny dla aksamitnej skóry naszego dziecka. W końcu mamy pewność, że pociecha zawsze jest nakryte i ogrzane w czasie snu lub na spacerze. Dzięki zamkowi błyskawicznemu łatwo w nocy wymienić maluchowi pieluszkę. To dobry pomysł tak samo dla mniejszych, jak i dla większych pociech.