Torebki Zara

Każda pani wie, jak kluczowe są nawet małe elementy w kreacji. Żeby wyglądać gustownie, trzeba wybrać buty do spodni, spodnie do koszuli, koszulę do marynarki. Na zwieńczenie dzieła powinno się jeszcze dopasować właściwą torebkę, która będzie świetnie komponować się z resztą rzeczy. Popatrzmy, jakie pozycje są w sprzedaży w nowej kolekcji torebki Zara.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Kobiety, które preferują animalne wzornictwo, z pewnością zadurzą się w niewielkie torebce, zrobionej z prawdziwej skóry i pomyślanej w czarno-białe cętki. Podobnie wygląda malutki kuferek, idealnie odpowiedni na oficjalne przyjęcia. Paniom, które wybierają jednolite desenie, proponujemy torby Zara zaprojektowane w mocnej gamie barw – różowej, mocno błękitnej i silnie pomarańczowej. Będą wspaniale prezentować się z sukienkami utrzymanymi w jednolitej, mocnej barwie.

Fankom drapieżnych designów proponujemy torebki Zara z intrygującymi metalowymi elementami, takimi np. ćwieki. Taki mocny dodatek kapitalnie prezentuje się na tle jednolitego, konserwatywnego materiału, z jakiego zrobione są tego typu torebki Zara.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Fanki mocnych wrażeń na pewno zaintrygują się się 2 intrygującymi projektami torebek, które przywodzą na myśl kulę do grania w kręgle – stąd też wzięła się nazwa tego rodzaju kroju, bowling. Kobiety ceniące sobie głównie wymiar praktyczny toreb, dla których ważna jest spora pojemność, polubią torebki Zara modelu shopper. W sklepie znajduje się dużo różnych krojów tego gatunku torebek.

Dla pań, które cenią etniczne desenie, renomowany iberyjski producent ubrań przygotował zamszową torebkę z wykonanymi ze skóry frędzlami. Inną interesującą ofertą są torebki Zara , które także mają frędzle, ale w tym projekcie są one przyczepione na pasku, co daje wyjątkowy efekt. O ile te omówienia są niewystarczające i pragniesz zobaczyć torebki Zara na własne oczy, proponujemy byś zwiedziła oficjalną stronę WWW tej hiszpańskiej marki, na której są wszystkie dostępne torebki.

Źródło: domodi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *