Bułgarskie rejony zapraszają na wczasy

Bułgaria to kraj, który spełnia wszystkie warunki, by zostać wakacyjnym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Dziś te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, ponieważ region ten po latach przestoju gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

W lecie Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie kurorty jak Warna czy też Burgas z pewnością przypadną nam do gustu, albowiem położone są blisko piaszczystych plaż a także godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to także znakomite miejsce na nocne szaleństwa, bowiem władze stricte wypoczynkowych miasteczek robią niemalże wszystko ażeby goście nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Dyskoteki oraz kafejki są tu otwarte do białego rana. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday .

Dobre położenie geograficzne, to nie jedyne atuty tego państwa położonego na Półwyspie Bałkańskim. Dodatkowym argumentem, który może przemówić do świadomości turystów z Polski są ceny, jakie tu spotkamy.

Gdy będziesz szukać innych tego typu danych na wątek omawiany w powyższym wpisie, to wejdź tu hotele zakopane – na pewno te materiały także Cię zaintrygują!

Na urlop w Bułgarii (wejdź tutaj) przeznaczymy znacznie mniej niż na wyjazd do Grecji czy Turcji, w której spotkamy bardzo podobne temperatury jak również krajobrazy. W ostatnich latach baza hotelowa w Bułgarii znacząco się poprawiła i nietrudno odnaleźć teraz zakwaterowanie o europejskim standardzie. Takie atuty Bułgarii mocno podkreślane są przez polskie biura turystyczne, które bardzo często proponują swoim klientom wyjazd wakacyjny właśnie do tego kraju.

Ceny kreują się wyjątkowo korzystnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed rozpoczęciem urlopu, nasza wycieczka Bułgaria (www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute może okazać się niezmiernie ekonomiczna. Z cała pewnością za tak małe pieniądze warto się wybrać nad Morze Czarne, aby wypocząć i wrócić z ładną oraz w stu procentach naturalną opalenizną. Ułatwieniem podczas podróży może być to, że Bułgaria od paru lat jest w UE. Dlatego też możemy liczyć na szybkie odprawy graniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *