Oldskulowe wnętrze

Nie wiesz, w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie? W tym przystępnym wpisie wskazujemy, że mądrze jest zdecydować się na klasyczne designy. Od razu podkreślamy, że tego typu meble nie są najtańsze, gdyż najlepiej stawiać na antyki. A te, jak wiadomo, dużo kosztują. Jest to zatem design dla osób zamożnych, którzy zamierzają urządzić lokum z oldskulowym gustem, ignorując obecne mody, stawiające przede wszystkim na funkcjonalność.

Jeżeli znasz w swoim mieście ciekawe antykwariaty, przejdź się do nich – często da się zobaczyć tam prawdziwe cuda. Powinieneś sprawić sobie stylowe biblioteczki, gdyż lokum w stylu oldskulowym powinno zawierać mnóstwo książek. Prawda jest fatalna, teraz mało kto czyta, a w domach zamożniejszych ludzi dominuje fascynacja dobrami materialnymi, a nie duchowością. Warto rozejrzeć się za uroczymi skrzyniami podróżnymi, które sprawdzą się jako pojemnik na rozmaite szpargały.

Domowa biblioteka

Autor: http://www.shelterness.com
Źródło: http://www.shelterness.com

Trzeba pamiętać, że mieszkanie w starym stylu musi być przede wszystkim przytulne. Zamów zatem wygodne meble z drewna i puchu. Nie zapominaj, że wszystko ma być utrzymane w identycznym klimacie – jedynymi elementami, które mogą przypominać o teraźniejszości, są wszelkiego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak TV czy kuchenka elektryczna. Pokoje powinny być oświetlone blaskiej o łagodnej tonacji, by zapewnić domowi ciepły charakter.

Jeżeli masz chęci, możesz zmienić mieszkaniowe (poznaj ofertę na oferty mieszkań archicom) meble tak, by wyglądały starzej. Pecetowi zrób obudowę w stylu steampunka, a na biurku ustaw maszynę do pisania. Możesz także stworzyć drewnianą obudowę na telewizor. Dużo interesujących gadżetów zaprojektowanych przez fanów steampunku zobaczysz w cyberprzestrzeni. Warto wydać trochę kasy na przedmioty, które uczynią, że twoje lokum stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Szukasz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa łóżka kontynentalne wrocław na pewno Cię zainteresuje, gdyż są tam wiele bardzo ciekawych danych.

Poszukaj na Allegro dawnych gramofonów, takie przedmioty to niesamowity wehikuł czasu, przenoszący mieszkańców do urokliwego XIX wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *