Urządzamy mieszkanie

Chcąc rozplanować urządzanie mieszkania istotne jest zastanowienie się nad jego przyszłym przeznaczeniem. Minęły już czasy, w którym wymyślne wzory i desenie stanowiły o zajmowanej pozycji w społeczeństwie. Dziś liczy się wolna przestrzeń – szkoda instalować w domu rzeczy, które nie są nam potrzebne.

loft

Autor: creative location
Źródło: http://www.flickr.com/

Istotne jest, aby zaopatrzyć się w urządzenia, które są nam naprawdę potrzebne. Nie musimy jednak zaniechać przystrajania swojego mieszkania- używajmy ich z rozsądkiem i umiarem. Chcąc szybko sprzątać mieszkanie idealnym wyjściem jest kupno wszelkiego rodzaju schowków, do których będziemy mogli schować np. dokumenty, biżuterię lub inne drobiazgi. Ich funkcjonalność jest bardzo duża, a dobrane w odpowiedniej kolorystyce dodadzą uroku naszemu wnętrzu.

Gra kolorówUrządzanie mieszkania powinno być dobrze przemyślane- zaczynając od mebli kończąc na kolorystyce ścian. Mając małe mieszkanie warto zdecydować się na jasną kolorystykę. Wizualnie powiększą one pokoje. Mając duże pomieszczenia, możemy pokusić się na bardziej intensywne kolory- czerwienie, brązy, szarości. Podejmując decyzję o tej kolorystyce powinniśmy pamiętać o odpowiednio dobranym do nich oświetleniu, które spowoduje, że mieszkanie nie stanie się przytłaczające.

Dekoracje z zawoduJeżeli nie czujemy się na siłach do urządzania swojego mieszkania, bądź martwimy się, że uzyskamy komiczny efekt końcowy, skorzystać możemy z porad i usług profesjonalnych dekoratorów. Zajmą się oni urządzeniem (pomieszczeń nie omijając niczego}. Możemy im całkowicie zaufać i zdać się na ich profesjonalizm, udzielając tylko kilku wskazówek co chcemy lub czego nie chcemy zmienić w swoim mieszkaniu. mieszkanie (http://www.morganinteriordesign.pl/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *