W jakie miejsca latamy na urlop w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To świetna sprawa – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności – bo przecież może się okazać, że doskonała dla nas oferta pojawi się w ciągu jednego wieczoru, a za 12 godzin będziemy lecieć na wczasy.

Bardzo wiele osób planuje właśnie tak podejść do zaplanowania wypoczynku. Pakują torbę, biorą urlop w firmie i zasiadają do komputera by znaleźć biuro podróży i najlepszą okazję.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście bardzo przydatnego, sprawdź treść (https://www.naturalhotel.pl/konferencjeeventy) tej strony a na pewno nie pożałujesz.

W zależności od preferowanego kierunku trzeba wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I natychmiast otrzymujemy w odpowiedzi ogromną listę. Jeśli chodzi o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem wciąż jest Majorka. Urlop tam można spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są zdecydowanie lepsze. Tygodniowy pobyt w imprezowym królestwie Turcji – Bodrum może kosztować nas tylko 800 – 900 złotych. Czyż to nie idealna propozycja? Należy przejrzeć kilka propozycji – czasem różnią się znacząco. Za tę samą cenę w jednym hotelu mamy wypoczynek all inclusive, a w innym, o zbliżonym standardzie – tylko śniadania. Zwracajmy uwagę na to, na czym nam najbardziej zależy – czy wolimy hotel niedaleko plaży, czy może być dalej, za to z całościowym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i został jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to wciąż najpopularniejszy kraj na urlop (inne wątki tutaj) dla Polaków. Wspaniała pogoda, całkiem niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia. Kiedy znudzą nam się kąpiele słoneczne na sto procent będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne gdy mowa o cenie. Tam już za 900 złotych można spędzić siedem dni w dobrym hotelu w opcji all inclusive.

Nic dziwnego, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze można spędzić idealny urlop w pięknym miejscu. Pamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było sprawdzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *