Jak wymodelować własną sylwetkę przy pomocy odpowiednio skomponowanych ubrań?

Wiele osób cierpi na mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I chociaż doskonale wiemy, że najważniejsze jest interesujące wnętrze, to jednak przykładamy wielką wagę do naszej aparycji. Tym bardziej, że współczesny świat hołubi przede wszystkim młode i piękne gwiazdy.


Wspaniała figura powoduje, że jesteśmy dużo pewniejsi siebie, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli pokochamy swoje ciało, żadne zdjęcie z Photoshopa w tabloidzie już nie popsuje nam humoru. Warto także wiedzieć, że można w prosty sposób modelować swoją sylwetkę właściwą garderobą. Należy tylko poznać kilka elementarnych reguł.

Przede wszystkim, musimy posiadać świadomość swoich dobrych stron oraz wad sylwetki. Te obszary, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu ukrywamy, z kolei akcentujemy nasze wielkie zalety.Kupując ciuszki, zwróćmy uwagę na ich model, materiał i kolor. Na szczęście, dzisiejsza moda przychodzi nam z pomocą. Teraz na wybiegach króluje tyle inspiracji, że bardzo łatwo ułożyć modny strój, a w razie dalszych wątpliwości, zawsze można skorzystać z pomocy stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym problem obu płci jest wystający brzuszek. Można go ukrywać na kilka sposobów. Zawsze decydujmy się na górę w stonowanych kolorach. Unikajmy jakichkolwiek wzorów, które mogłyby niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuch u kobiet wspaniale zakryje sukienka proste klasyczne sukienki na wesele z baskinką. Ta sprytna fałda materiału odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i jednocześnie zaakcentuje piękną talię.
Jeżeli mamy kształtne łydki, powinniśmy je eksponować, zakładając sukienki. Fasony z szerszym dołem będą świetne dla kobiet o dużych biodrach i mocno zarysowanych udach. Fasony retro na dodatek wspaniale podkreślają talię i nadają całej figurze kobiecego uroku.

Trzeba zwrócić wyjątkową uwagę na typ tkaniny, z jakiej jest wykonane ubranie. Osoby, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami powinny odpuścić sobie elastyczne tkaniny, które niepotrzebnie podkreślają tuszę. Warto również stosować właściwe dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *