Współczesne inteligentne telefony najnowszej generacji

Postęp w dziedzinie telefonów mobilnych jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były aparaty z czarno-białym monitorem, praktyczne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były istnym luksusem. W czasie ostatniego dziesięciolecia powstały i zdobyły gigantyczną popularność smartfony. Dzisiejsze aparaty to w zasadzie zminiaturyzowane komputerki. Zdumiewający jest fakt, że jakikolwiek telefon z aktualnego roku ma sporo większą wydajność od szybkiego komputera osobistego sprzed dekady!

Aktualnie na rynku mądrych telefonów rządzą modele z OS Android. To nie dziwota – ten oparty na Linuksie OS jest dystrybuowany na zasadach darmowego oprogramowania. To znaczy, że każdy może go ulepszyć i umieścić na robionym przez siebie telefonie. Kolejne miejsce w klasyfikacji to iOS, który jest dostępny jedynie na sprzętach firmy Apple. Smartfony amerykańskiego olbrzyma są kosztowne – spoglądając na standardowe pensje w naszym kraju można dojść do wniosku, że są to smartfony dla osób bogatych. Akcesoria do iPhone (np. ) także są dosyć kosztowne, można je zamówić wyłącznie w autoryzowanych salonach.

Jeszcze parę lat temu niezwykle dobrze sprzedawały się smartfony Blackberry z firmowym systemem operacyjnym – zachęciły one konsumentów wygodną klawiaturą oraz możliwością wysyłania i odbierania poczty elektronicznej.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź ten link – to naprawdę świetne opracowanie (https://guitarproject.pl/c/1076/siodelka-szyjki-czesci-do-gitar.html) tej sprawy. Obowiązkowo to przeczytaj!

Telefon tej kanadyjskiej marki nabył nawet sam Barack Obama. Obecnie Blackberry nie cieszą się taką popularnością jak kiedyś, ale wciąż znajdują nabywców – najczęściej wśród reprezentantów bogatszej klasy, którzy stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo ich korespondencji. Wyroby Blackberry bowiem są niełatwe do shackowania przez zdolnych telefonicznych złodziei.

Na zakończenie przydatna wskazówka: wartościowym zakupem jest etui Samsung Galaxy – – te popularne aparaty mają zazwyczaj obszerne ekrany, które są zagrożone porysowaniem. A niełatwo wskazać bardziej irytującą rzecz, niż ohydna rysa na nowiutkim ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *