Szukasz ładnych i wygodnych mebli?

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczyna się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble były wytwarzane głównie z kamienia i drewna, gdyż dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów jednak dużo się zmieniło w meblarstwie i współczesne meble różnią się od tych pierwszych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają często do korzeni, jednak większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.

Meble da się podzielić według kilku kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (sklepowe, szkolne, biurowe i chyba najbardziej popularne – mieszkaniowe a wśród nich między innymi: biurka, kanapa, komoda, sofy, tapczany,łóżko dla dziecka i dużo innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wykonane, sposób obróbki czy konstrukcje.

Nie możesz się doczekać kolejnych interesujących wątków na ten temat? Mamy do Ciebie świetną wiadomość – kliknij po więcej (https://www.domymax.pl/) w ten link i delektuj się tekstem.

Meble muszą być jednak ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Takie właśnie meble ma w asortymencie jedna z wielu polskich firm – tomex. Wyróżnia się ona jednak na tle innych producentów. Spytacie czym?

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to firma, która funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat. Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców – .
Oferta jest duża i zawiera wyroby najlepszej klasy od dostawców krajowych i zagranicznych. Każdy ma mnogi asortyment produktów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada własną ekipę doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy zajmuje się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować odbiorcom rozległą ofertę mebli (- tutaj)do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji.

Poświęć chwilę i sprawdź tutaj podobne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

artykuł dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w wyborze wymarzonych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *