Zastosowanie fotolaminatów na drzwiach i meblach

Czy wiesz, że już w 20 minut możesz zmienić wygląd swojego wnętrza? Jeśli fronty mebli już dawno utracił swój urok, można zastosować ich nawierzchnię do wykreowania nowej aranżacji. Doskonale nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, prezentujące interesujące grafiki i fotografie lub fototapety.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Kupno nowych mebli to nietania inwestycja. Zamiast wywalać leciwe meble, warto dać im kolejne życie i nowoczesny image. Fronty meblowe i drzwi obklejone fotolaminatem są w stanie być atrakcyjnym fragmentem w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Montaż fotolaminatu jest bardzo podobne do naklejanie prostej naklejki. Dekoracja składa się z trzech warstw: zdjęcia, folii i laminatu, połączonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na wybraną powierzchnię. Wielkość mebla lub drzwi nie jest ważne, ponieważ fotolaminaty wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fotolaminaty są odporne na powierzchowne zniszczenia i zabrudzenia. Powierzchnię okleiny można wyczyścić dzięki mięciutkiej, zwilgotniałej ściereczki. Fotolaminaty, w przeciwieństwie do większości fototapet, są wodoodporne, dlatego też można stosować je również na powierzchniach podatnych na nierzadki kontakt z wilgocią, np. w łazience, kuchni i toalecie.

Dobór grafiki oraz barw na współczesne fototapety czy też fotolaminat zależy od stylu, w którym ma być urządzone wnętrze i indywidualnego smaku. Widok może ukazywać każdą tematykę, np.http://www.gormetal.com.pl/kategorie/item/40-zadaszenia-balkonowbr>
Czy myślisz o bardziej szczegółowym zgłębieniu rozpatrywanego tutaj materiału? Jeśli tak, to zweryfikuj stronę (https://www.alglas.pl/przemysl/okan-drzwi-przeciwpozarowe/), która też z pewnością przykuje Twoją uwagę.

zdjęcie z wakacji, wymyślne kształty, krajobraz miasta, ulubione motywy, pojazdy lub zwierzęta.

Wybierz więcej na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *