Nowoczesny druk

Ostatnio oprócz tradycyjnych odbitek na papierze, zakłady usług fotograficznych udostępniają szereg dodatkowych sposobów wywołania zdjęcia. Wybór papieru na zdjęcie między błyszczącym, a matowym przestał zadowalać klientów. Dziś nie jest już problemem wydrukować własne zdjęcie na kubku do kawy, koszulce czy podkładce pod mysz komputerową. Niektóre zakłady idą dalej i oferują nawet pokrowce na telefon z dowolnym zdjęciem. Oprócz takich funkcjonalnych metod wykorzystania zdjęcia, profesjonaliści nauczyli się zachęcać potencjalnych nabywców oferując zdjęcia w wielu nietypowych rozmiarach, które mogą służyć na przykład ozdobie mieszkania.

aranżacja wnętrz

Autor: Tammy Manet
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety i albumy

W ofercie zakładów zajmujących się fotografia najczęściej wybieraną przez nabywców usługą jest wykonanie albumu fotograficznego w postaci książki. Klient może wówczas dowolnie wybrać rozmiar książki, wybrać odpowiednie zdjęcia i podjąć decyzję na jakim papierze je wydrukować. Bardzo często klienci kupują fototapety. Każdy zakład fotograficzny posiada przygotowaną zestaw przykładowych produktów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dostarczyć własną fotografię do wydrukowania w tym formacie.

Fototapety z wolna wypierają w nowoczesnych mieszkaniach obrazy na płótnie, ze względu na swoją funkcjonalność właściwości, brak ramy i niewysoką cenę.

Chciałbyś odnaleźć coś podobnego na omawiany na tej stronie temat? Kliknij tu – ta użyteczna treść (assystem.com.pl/firma.html) z pewnością rzuci nowe światło.

Tego typu tapetę przykleja się do ściany, w wyznaczonym dowolnie miejscu. Wygląda to niezwykle atrakcyjnie i bardzo korzystnie zapełnia puste miejsce na ścianie.

Epson Stylus Photo PX730WD

Autor: Epson
Źródło: Epson

Dla tradycjonalistów

Jedną z najbardziej interesujących usług z jaką można się spotkać w co lepszym zakładzie fotograficznym jest możliwość wydrukowania zdjęcia w stylu tradycyjnego obrazu. Taki obraz ze zdjęcia jest drukowany na profesjonalnym płótnie, zbliżonym do płótna obrazowego, przy pomocy metod, które mają imitować pociągnięcia pędzla prawdziwego malarza. Nie należy się łudzić, że obrazy w punktach z drobiazgami są produkowane odmienną techniką.

Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest możliwość dowolnego wyboru ramy do tego rodzaju zdjęcia – tak, żeby pasowało do wystroju pomieszczenia w którym będzie umieszczone.

Uważasz, że wymienione informacje są absorbujące? Doskonale, więc na pewno szczegóły tu ogrodzenie panelowe łukowe umieszczone także Cię zainteresują.

Na dzień dzisiejszy w ten sposób wykonuje się ogromną ilość replik znanych obrazów, czemu więc nie wybrać swojego zdjęcia, żeby skutecznie imitowało malowidło?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *