Bieliźniane trendy 2012/2013

Istnieją takie elementy ubioru, których zwykle nie pokazujemy wszystkim a w których mogą zobaczyć nas jedynie najbliżsi. Nie sprawia to jednak, że nie należy patrzeć na aktualne trendy lub kupować bez namysłu. Idealnym przykładem są szlafroki, które mogą być niezwykle modne, mimo że nie pokazujemy się w nich publicznie. Warto pamiętać, że ogląda nas w nich ukochana osoba, dlatego nawet w „domowej odzieży” prezentować się jak najlepiej.

W tym sezonie niezwykle popularne są gorsety bądź przedłużane biustonosze. Wśród tegorocznych kolekcji dominuje połączenie drapieżności i wygody. Wracają klasyczne i geometryczne konstrukcje. Kolorystycznie wciąż zwyciężają czerń oraz biel.

Ciekawą kolekcję ubrań „do spania” (wyzywające piżamy) zaprezentowała Victoria’s Secret.

W tym miejscu jest jeszcze inna strona opisująca tę kwestię. Przeczytaj także inny świeży materiał (https://www.aluzarodekor.pl/realizacje/) na taki temat. On również jest godny polecenia.

Została nazwana Sexy Little Fantasies i generalnie to mówi wszystko o propozycji tego producenta. bielizna nocna przybiera tu różne formy – jest kostium seksownej policjantki, żołnierki i ponętnego króliczka. Projektanci Victoria’s Secret chcą rozbudzić w parach emocje, które może już dawno wystygły. Idealnym rozwiązaniem jest posłużenie się powszechnie znanymi fantazjami. Wszakże mało który mężczyzna nie poczuje podniecenia na widok swojej wybranki w wyzywającym stroju, zamiast zwyczajnej koszuli nocnej. A kobieta przecież uwielbia czuć się pożądana, tu nie ma żadnych wątpliwości.

Koszule nocne w tym sezonie też mają być seksowne. Modne są zwiewne i odsłaniające ważne atuty, a zarazem dość proste i najlepiej w pastelowej tonacji. Spanie w koszuli nocnej ma być jednocześnie wygodne i pobudzające zmysły.

To, co chwalone w świecie profesjonalnych projektantów mody, nie zawsze staje się popularne wśród klientów.

Jeżeli znajdująca się tu analiza Cię przekonała, to zobacz poza tym pozostałe wypowiedzi na temat, który był podniesiony w tym poście.

I odwrotnie. Da się to zauważyć po tym, jaką popularność zdobyły w Polsce legginsy, na przekór temu, że nie są one nieodłącznym elementem pokazów mody. Choć leginsy nie pojawiają się na jesiennych pokazach warto sięgać po nie nie tylko w chłodne dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *