Gigantyczny rynek oprogramowania na smartfony

Elektronika rozwinęła się na tyle, jak nikt jeszcze kilka lat wcześniej się nie spodziewał. Jest wszędzie, trudno się bez jej dobrodziejstw obyć. Opinie, które spekulowano dekadę temu o niedrogich, wydajnych komputerach o wielkości książki, wydawało się wymysłami i czymś całkiem niepojętym. Dzisiaj wszakże całkiem normalny jest widok kogoś spacerującego ulicą z przedmiotem wielkości dłoni, na którym coś chwilę czyta, po czym kończy, wywołuje jakąś funkcję i zaczyna prowadzić przez urządzenie z kimś dialog.

http://jojomobile.eu/oferta

Jednym z rewolucjonistów była firma Apple, rewolucjonizująca rynek komputerów łeb w łeb z Microsoftem. Jednak podczas gdy Microsoft jest popularniejszą, lepiej funkcjonującą firmą o większym majątku, to Apple wdrożył do obrotu wiele rewolucyjnych urządzeń, których sukcesem była wytworność, wygoda i użytkowość. A świętej pamięci Steve Jobs był równie wielkim i charyzmatycznym wodzem, jak Bill Gates.

Przykładem rewolucyjnych i niezwykle skłaniającym konkurentów do gonitwy urządzeń, był iPhone. Kolejny po iPodach, dość prostych playerach plików z muzyką, które jako pierwsze zaopatrzone były w dyski twarde, przedmiot, który zachwycił funkcjonalnością, bo poza porcją interesujących funkcji rozrywkowych, udostępniał połączenia telefoniczne. Tu rozpoczął się przełom, ponieważ pierwszy z iPhone’ów stał się rewelacyjnym urządzeniem nie tylko do dzwonienia i wysyłania smsów, ale również do komunikacji przez Internet, do użycia dokładnego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do funkcjonalnych programów usprawniających bezpośredni dostęp do najczęściej odwiedzanych domen internetowych…

Z tego powodu każdy poważny software house, czyli kompania opierająca swoje istnienie na rozwoju i tworzeniu programów, wdraża na rynek aplikacje kompatybilne z urządzeniami z jabłuszkiem.

Czy w odniesieniu do omawianego w tym materiale tematu otrzymujesz właściwe odpowiedzi? Jeśli nie, to inne porady zobacz w serwisie (https://www.reklamywiktor.pl/oferta/reklamy-ze-styroduru.html), który jest tu.

Microsoft jednak nie czeka i również doskonali systemy na urządzenia przenośne. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli jeden z tego typu systemów, jest jednakowo niezbędne. Użytkowanie przenośnych urządzeń jest dostatecznie popularne, że czy to tablet, czy iPhone Apple’a czy urządzenie z logo Microsoftu, musi móc prawie wszystko, od telefonowania, przesyłania maili i wiadomości, po podstawową obróbkę obrazów, prezentacje filmów, fotografowanie… i wiele, wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *