Niepowtarzalne gadżety reklamowe

Dodatki reklamowe to niekoniecznie kubki ze znakiem firmowym. Każdemu zależy, by się promować, a w związku z tym wymyślane są bardzo dziwne gadżety promocyjne jak np. naklejki 3D. Poniżej przykłady dziwnych firmowych prezentów.

Różne naklejki

Źródło: flickr.com

Dodatki promocyjne, które zdobi logo, to już właściwie norma. Każdy ma szufladę pełną długopisów z najróżniejszymi napisami, nic niemówiących lub prestiżowych firm. Długopisy i kubki są bardzo częste, ale niektórzy przesadzają z pomysłowością i wychodzą poza schematy. Nic dziwnego darmowe gadżety funkcjonują dłużej niż inne formy reklamy, a ich cena jest dużo niższa. Nie każdy ich potrzebuje, czasami wystarczą, czyli szyldy aluminiowe, naklejki chromowane i bilbordy.

Gadżet na lato

Darmowe gadżety mają sprawić przyjemność adresatowi, a jeżeli mogłyby też mu się wydać pożyteczne, to spełniają swoją funkcję. Normalne gadżety całe w logo odpychają. Oczywiście właśnie z praktycznych względów niektórzy jako artykuł reklamowy wymyślają szczególnie potrzebny daszek z wiatraczkiem. To prawdziwy śliczna ozdóbka. Za sprawą baterii słonecznej porusza się wiatraczek wentyluje w letni dzień. Wiadomo, że ciekawe kapelusze są zawsze modne, dlatego bezwzględnie taki gadżet jest najlepszy.

Reklamowa higienistka

Niedawno hitem zrobił się długopis strzykawka. To prawdziwie ciekawy dodatek, ale zdecydowania robi wrażenie. Płyn w środkujest klimatyczny. Oczywiście to nie jedyny kolor, bo długopis może być np. zielony. Do kompletu można podarować specjalnypapier oczywiście toaletowy z nadrukiem – to bezsprzecznie upominek przydatny.

Latające i świecące gadżety

Lewitujące gadżety też stały się modne. Oprócz latających globusów i serduszek można też znaleźćunoszące się paczki papierosów i butelki. Niektórzy twierdzą, że nie można przejść obok tego obojętnie, a inni twierdzą, że to gustowny gadżet do mieszkania. Kolejna koncepcja, to kapcie, które świecą, czyli dobry sprzęt na zimną i ciemną porę roku.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeżeli tak, to przejrzyj link, pod jakim znajdziesz potrzebne Ci dane – sprawdź, że Cię zajmą na długi czas.

Popularne są też naklejki chromowane jak , które można rozdawać wielu klientom w prezencie.

Gadżet sukcesu

Najważniejsze, żeby gadżet był oryginalny, ale kojarzący się z firmą, nie tylko przez znaczek logo (jak ). Sklep zoologicznymoże spokojniewybrać pendrive w kształcie zwierzątka, a sklep komputerowy gadżet związany z komputerami: myszki i podkładki są zwyklestrzałem w dziesiątkę. Niekoniecznie dziwaczny pomysł jest tym najlepszym.
gadżet (szczegóły w podanym źródle)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *