Nowinki w sklepie zoologicznym czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czasy gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno jest za nami. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, fretek czy papużek falistych i gekonów są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast obroży, fikuśne drapaki, transportery przypominające małe domki czy legowiska imitujące prawdziwe łóżka to tylko czubek góry lodowej zoologicznego asortymentu.

terrarium

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Aby trafić w gusta najbardziej wymagających właścicieli czworonożnych i dwunożnych stworzeń sklepy zoologiczne wciąż zwiększają swój asortyment, ku utrapieniu niezdecydowanych i niezorientowanych osób.

Wrażliwy brzuszek czy staruszek z problemami ze strony układu moczowego?Wchodząc do nowoczesnego sklepu z artykułami zoologicznymi nawet wybór poidełka dla chomika czy obroży nie będzie łatwy – polecana propozycja sklepu terrarystycznego. Spowodowane jest to bardzo bogatym wyborem produktów – karmy dla psów czy kotów uzależnione są nie tylko od rasy zwierzęcia ale także od jego wieku, stanu zdrowia, płci a nawet indywidualnych upodobań smakowych, i tak oto, mamy do wyboru karmy dla wrażliwych brzuszków – z lekkostrawnymi gotowanymi na parze kawałkami mięsa albo dziczyznę czy jagnięcinę dla wybrednych zwierzaków. Karmy nowej generacji nie są tylko zwykłym pokarmem ale także zapobiegają chorobom i dostarczają potrzebnych składników odżywczych, dostosowanych do wymagań naszych pupili, ich wieku i kondycji fizycznej. Każdy zwierzęcy smakosz będzie usatysfakcjonowany. Więcej: tu

Wyprawa z pupilem – o czym musimy pamiętać?Planując wyjazd z naszym ulubieńcem okazuje się często, że musimy zabrać ze sobą nie mniej artykułów niż dla nas samych czy naszych dzieci – szczotki, kojce, gryzaki i pokarm to tylko cześć tego, co może się przydać w podróży. Kluczowym elementem wyjazdu będzie to, w czym zwierzak ma podróżować. Właściciele psów nie muszą się nad transporterem zastanawiać, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego muszą zostać umieszczone w specjalnym transporterze. Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostateczną ilość miejsca i będzie miał wmontowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów powinniśmy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Kuweta dla kota może być obudowana z ruchomym wejściem lub odkryta. Wybór zależy od zasobności naszego portfela i upodobań pupila. Polecane produkty – zapoznaj się z ofertą mat grzewczych.

Entuzjaści morskich stworzeń i akwarystyki.Dla zwolenników rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów sklepy bogate są w akwarystyczny sprzęt.

Jeżeli masz zamiar poznać analizowany w tym artykule temat, to kliknij tutaj i zdobądź cenne informacje (https://e-hunter.pl/obroze-dla-psa) także w analogicznym portalu.

Ogromne akwaria z egzotycznymi rybami i roślinnością kuszą z wystawy. Gdy uwielbiamy wodny świat i pragniemy mieć coś nietuzinkowego w ogródku to oczko wodne z folii będzie doskonałym rozwiązaniem. Więcej w tym temacie: na tej stronie

Decydując się na posiadanie zwierzątka musimy wziąć pod uwagę co będzie nam potrzebne, aby zapewnić mu najlepsze warunki.

Zafascynował Cię ten materiał? Jeśli tak, to przeczytaj śmiało, co znajduje się w najnowszej ofercie (https://www.artimbo.pl/kratki-drewniane,g20.html) – on też z pewnością będzie warty uwagi.

Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza kuweta czy najdroższa karma nie zastąpi mu naszej uwagi, troski i uczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *