Trendy w kolorach na jesień 2013

Ludzie, którzy interesują się modą, już zapewne są w stanie powiedzieć, jakich można spodziewać się trendów tej jesieni. Pozostali, którzy nie wiedzą jeszcze, jak nastawić się do sezonu, już powinni zainteresować się tym problemem, bo kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie sprawić dla siebie zestaw ciuchów nieco taniej, a jesienią ukazać się z taką samą godnością i stylem, jak wszyscy inni, którzy próbują kroczyć zgodnie z trendami.

Jesienne barwy

Źródło: http://www.flickr.com
Modę raczej niełatwo zrozumieć, w momencie kiedy nie interesowało się tym tematem. Modę dyktują zwyczajni użytkownicy, ale nie tylko. Władza w tej dziedzinie należy do twórców mody, od których decyzji może zależeć, czy danego sezonu będzie popularny kolor brunatny czy beżowy. Czy modne okażą się płaszczyki filcowe, czy powróci moda na okrycia i palta ze skaju, tak jak dwadzieścia lat temu – chociaż to w zasadzie mało prawdopodobne, jednak wszystko jest w stanie odwrócić, gdy najsłynniejsi w Europie projektanci mody stwierdzą, że tego typu ciuchy są fajne i modne.

Niemniej utrzymanie się w zgodzie z nurtami pozwala nie czuć się innym wśród ludzi, jeśli tylko tego pragniesz, gdyż liczni, co można zauważyć na chodnikach większych miast, ubierają się bardziej tak, żeby najwidoczniej jak się da określić siebie, swój styl i najbardziej przykuwać spojrzenia.

paleta kolorów

Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl

Jeśli tobie tego typu sposób ubierania się nie do końca odpowiada, w Internecie odnajdziesz dużo porad ekspertów, którzy już w tym momencie potrafią mniej więcej precyzyjnie określić, co za kilka miesięcy będzie nadawało się do noszenia tak, aby utrzymać jednocześnie swój styl, godność i móc wpisać się w nurty, które narzuca bieżąca moda Jesień 2013 może być na razie odległym sezonem, ale gdy zagadnienie mody traktujesz bardzo serio, już w tym momencie dobrze o tym pomyśleć.

Kluczowe są barwy. Modne kolory 2013 w zasadzie nie będą odbiegać od generalnej, spokojnej kolorystyki, ale wszystko trochę może się przekształcić. Oprócz tego, co uznają znawcy, kolorystyka w modzie może zależeć od tego, jakie są nastroje w społeczeństwie – frapujące, ale taka jest prawda. Im ludzie czują się lepiej, na chodnikach króluje więcej ciekawych i ciepłych barw – wystarczy rzucić okiem na modę lata z minionych lat. Jesień przynosi raczej trochę trosk, ale w zależności od aury, generalnego dobrobytu i pozostałych czynników z szarych, czarnych i ciemnozielonych okryć moda może zmienić się w stronę cieplejszych kolorów: brązu, stonowanego beżu i czerwieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *