Wiosenne płaszcze w bieżącym sezonie

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na klasykę z pieprzem. Jeżeli poszukujemy standardowych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, sugerowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Trencz nie musi być pospolity, a tutejsi kreatorzy nie korzystają z prostych rozwiązań tworząc kilka podobnych krojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innego trendu, więc dowolnie możemy dobrać płaszcz do swojego stylu.

W bieżącej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, śnieżnobiały płaszcz wyjęty rodem z lat sześćdziesiątych, w grzecznych beżach – klasyczny prochowiec z intrygującym zaokrąglonym kołnierzem oraz gładki, zasuwany na zamek płaszcz z najmodniejszym w tym roku geometrycznym nadrukiem.

Dla odważniejszych sklep top secret przygotował szkarłatny płaszcz, który dzięki wiązaniu w talii podkreśli figurę, nie tracąc przy tym formalnego wydźwięku poprzez wykorzystanie gładkich cięć. Kiedy szukamy klasycznego szyku, z pewnością przykuje nasz wzrok (laserowa korekcja wzroku bielsko biała) grafitowy płaszcz ozdobiony srebrną nitką.

Atrakcyjna wiadomość? Jeśli tak myślisz, ponadto wejdź na ten odsyłacz – znajdziesz o wiele więcej w ofercie (http://www.bootky.pl/buty-na-obcasie-pleaser), która odnosi się rozważanej tutaj tematyki.

Kruczoczarne wykończenia nadają mu wyjątkowy charakter, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzi się zarazem w sytuacjach formalnych, jak też w swobodniejszych stylizacjach.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret znajdziemy też w ofercie młodszej siostry marki, o nazwie troll. W jej kolekcjach już panuje całkowita dowolność. Damskie kroje mundurowe, pagony łączone z kobiecymi wcięciami, młodzieżowe nadruki, egzemplarze krótsze i długie w przeróżnych barwach. Kluczem staje się jednak to, że mimo tego, że głównym klientem firmy są osoby dwudziestoparoletnie, nie obowiązuje w żadnym razie ograniczenie wiekowe. Najważniejsze jest to, żeby w płaszczu swobodnie się czuć i jeżeli wolimy bardziej niestandardowe kroje, to właśnie tego powinno się trzymać.Moda w obecnym sezonie niemalże wymaga odrobiny szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie buduje wizerunek, zatem dobrze dopasowany do sylwetki i odzwierciedlający nasz charakter, będzie kwintesencją całego stroju w okolicznościach osobistych, jak też zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *