Zara – hiszpańska firma flagowa

Kiedy w 1975 roku Amancio Ortega otwierał swój prywatny sklep w La Coruni raczej nie spodziewał się, że trzy dekady potem będzie najbogatszym obywatelem półwyspu iberyjskiego i wywalczy piątą lokatę w rankingu światowych miliarderów w 2012 roku. A może wierzył w to tak bardzo, że jego sny się spełniły? Ciężko orzec.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest zaś pewne to to, że współcześnie każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie mody z gigantycznym zainteresowaniem. Nie dziwota, każdy kto jest na bieżąco z propozycjami hiszpańskiego potentata – na stronie internetowej, w magazynie trendowym lub w telewizji – na pewno stwierdzi, że kreacje są pomyślane perfekcyjnie, a sukna użyte do produkcji są najlepszej jakości. W zasadzie w tych 2 atutach można doszukiwać się źródła ogromnego sukcesu hiszpańskiego przedsiębiorcy.

Znaczącą rolę odgrywa też sprawny marketing.

Jak myślisz? Czy informacje na opisywany wątek są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (https://www.skalnik.pl/sprzet-zimowy/turystyka-zimowa/turystyka-zimowa-rakiety-sniezne), a znajdziesz tam mnóstwo genialnych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Od pewnego czasu czołową twarzą tej hiszpańskiej marki jest wielki piłkarz i globalny celebryta – David Beckham. Przedmiotem reklamy w tym przypadku stała się nowa bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie gwiazd do promowania firmy to dobre posunięcie promocyjne, które gwarantuje wiele korzyści marce. Jednak tak czy siak, Zara nie pochłania wielkich nakładów na promocję, ponieważ marka ta jest znakomicie rozpoznawana na całym świecie. Reklamy ze słowem Zara można spotkać w pięćdziesięciu krajach globu.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to czas wyjątkowo zmiennej aury – wszakże mówi się, że kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Tygodnie bywają bardzo słoneczne, jednakże zdarza się, że przychodzą deszcze. Na takie dżdżyste dni świetne będą zgrabne kozaki Zara, oferowane w najnowszej kolekcji tej renomowanej marki. Jeśli nie masz ochoty opuszczać domu, by obejrzeć ubrania i buty w butiku, możesz zaprzyjaźnić się z nowatorską stroną WWW marki, na której są fajne narzędzia multimedialne, które uproszczą wybór kreacji. Piszemy tu o wirtualnej przymierzalni, w której ciuchy zakłada się na postacie modeli.

Źródło: domodi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *