Solidne drzwi – wizytówka domu

Drzwi wejściowe potrafią powiedzieć bardzo wiele o budynku, w jakim są zamontowane. Atestowane drzwi antywłamaniowe, podwójne drzwi, bądź mocne, drzwi z drewna świadczą o budynku, w którym ceni się bezpieczeństwo jego mieszkańców. Innowacyjne, eleganckie drzwi są wstępem do gustownie wykończonego lokalu.

DrzwiDrzwi – więcej w tym serwisie – zewnętrzne nie są jednak jedynymi, jakie można spotkać w większej części domów. Niezwykle istotnym elementem wystroju mieszkania są drzwi wewnętrzne , które łączą ze sobą poszczególne pokoje. Zasadniczą różnicą między drzwiami zewnętrznymi, a tymi występującymi wewnątrz są szyby, których często nie montuje się w drzwiach wejściowych. W drzwiach wewnętrznych nie ma również potrzeby stosowania zaawansowanych zamków.

Drzwi wewnętrzne

Autor: torrez

Polska jest jednym z największych producentów drzwi na rynku europejskim. Towary pochodzące z tego kraju są cenione za ich dobrą jakość i niezbyt wysoką cenę. Firmy narzucają nieduże marże na towary sprzedawane w Polsce, żeby konkurować z tanimi chińskimi wyrobami, zalewającymi rynek. Jest duża liczba punktów oferujących drzwi wewnętrzne , oprócz dużych sklepów z materiałami budowlanymi zajmują się tym punkty firmowe, których adres można odszukać wpisując w wyszukiwarkę internetową przykładowe hasło „drzwi wewnętrzne Wrocław”. W sklepie firmowym można negocjować dodatkowe upusty w przypadku dokonania większych zakupów.

drzwi zewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Jednym z największych producentów drzwi (drzwi wejściowe wrocław), zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, jest firma Porta . Jest to producent o wieloletniej praktyce, posiadający parę zakładów produkcyjnych – zarówno w Polsce, jak i w innych krajach . Towary tej firmy są do nabycia na całym kontynencie, posiadają sporo międzynarodowych atestów bezpieczeństwa.

W ramach witryny WWW firmy można poza tym obejrzeć wszystkie modele produktów w trójwymiarowej animacji, gdzie można w dowolny sposób modyfikować wystrój pomieszczenia, a także szczegóły – klamki, zawiasy itp. Lokalnego sprzedawcę produktów tej marki można znaleźć, wyszukując go na stronie internetowej producenta, bądź wyszukując w Internecie frazę zawierającą lokalizację, przykładowo „drzwi Porta Wrocław”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *