Kup rower miejski zimą

Pomimo tego, że sezon zimowy trwa w najlepsze, warto już teraz zastanowić się nad zbliżającą się wiosną i eskapadach rowerowych. Bez znaczenia jest czy jesteśmy w dużym mieście czy w przytulnym miasteczku, czas na aktywny wypoczynek i wycieczki rowerem wygospodarujemy zawsze i każdy dopasuje odpowiedni rower dla siebie.

Jak wybrać doskonały rower?

przerzutki rowerowe

Autor: Glory Cycles
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawowym pytaniem przy wyborze roweru jest to, czy ma on tobie służyć, do przejażdżek po mieście lub środek transportu czy pragniemy pokonywać nim górskie szlaki oraz błotniste równiny. Wyróżniamy rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Każdy dostosowany jest do naszych potrzeb – w inny sposób zaprojektowane i delikatniejsze będą rowery dla kobiet, w opozycji do ciężkich rowerów dla panów. Rowery dla dzieci stworzone są tak, aby razem ze wzrostem dziecka, rower można było dostosowywać do wzrostu i zwiększać wysokość siodełka i kierownicy.

Przejażdżki miejskie.

O tym, że w zakorkowanym mieście nic nas nie wyratuje od spóźnienia do pracy tak jak rower, wiemy wszyscy. Podczas gdy całe miasto stoi w korkach, my spokojnie wykorzystując ścieżki rowerowe przemierzamy naszą drogę. Idealnym rozwiązaniem dla mieszczuchów są |rowery miejskie.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę tym intrygującym wpisem? Świetnie. W takim razie namawiamy – kliknij w link jastrzębia góra siłownia i przejdź do kolejnej witryny po detale.

Cechują się one klasycznym wyglądem i delikatną budową. Podstawowym wyposażeniem takich rowerów są światła i gadżety odblaskowe – muszą one bowiem być zauważalne na drogach. Rowery miejskie skonstruowane są do częstego zsiadania z nich, z tej przyczyny siedzisko znajduje się poniżej kierownicy i umożliwia jazdę z prostym kręgosłupem.

Entuzjaści rowerowych eskapad i adrenaliny

kierownica rowerowa

Autor: Glory Cycles
Źródło: http://www.flickr.com

Dla osób, którzy uwielbiają górskie trasy, trudne warunki pogodowe i terenowe, sklepy rowerowe mają w ofercie rowery górskie. Cechują się sportowym wyglądem, są bardziej masywne i mają lepsze amortyzatory. Spośród nich można wskazać dwa rodzaje – długodystansowe XC zwane Kross country, oraz MTB, idealne do zróżnicowanych górzystych szlaków.

Mamy rower, czas pomyśleć o asortymencie dodatkowym —> SPORT SHOP.
Nowoczesny sklep rowerowy ma w ofercie poza rowerami, bardzo dużo produktów doposażeniowych, które mogą się nam przydać w eskapadach. Wybierać możemy spośród niezliczonej ilości bidonów na napoje – ciepłe i zimne, pojemników i toreb, które zmieszczą nasz ekwipunek.
Aktywny wypoczynek jest bardzo potrzebny do zachowania zdrowia, niweluje stres i wyzwala energię. Rowerowe wojaże są wspaniałym sposobem na zdrowie oraz długowieczność, co ważne, korzystać z nich mogą wszyscy – od dzieci po osoby starsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *