Kolor czarny i kolor złoty – barokowe połączenie na zwykły dzień

Połączenie kolorów: czarnego ze złotym to mega hit w teraźniejszym jak i zbliżającym się sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na ten fakt pozostała barokowa kolekcja znanej marki Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła z sobą oba typy kolorów.

Nie przejmujmy się jednak trochę przygnębiającym wstępem. Średnia krajowa stanowczo dowodzi, że w znacznej większości nie stać nas na rarytasy w postaci zakupów u najbardziej znanych projektantów. Nie ma się jednak co przejmować albowiem sklepy o cenach uśrednionych, jak na przykład sklep h&m, doskonale odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Sukienki czarno-złote w stylu barokowym to naprawdę świetne rozwiązanie na karnawał, sylwestra czy zwyczajną imprezę sobotnią. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia nie rzadko zrobione są z połyskujących cekinów. Sklepy mają w swojej ofercie zróżnicowane długości oferowanych sukienek. Sukienki h&m często są dosyć krótkie, ich długość rzadko sięga kolan. Zatem jeżeli mamy chęć zaopatrzyć się w coś trochę dłuższego będziemy zmuszeni poszukać w innym miejscu. W takim wypadku extra rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się wyłącznie sprzedażą długich sukien.

Podoba Ci się prezentowany post? Zatem odsyłam do strony (https://www.skalnik.pl/buty/buty-pod-raki-polautomatyczne) – w tamtym miejscu odnajdziesz interesujące dane, które są omówieniem prezentowanego zagadnienia.

Długie suknie często wykonane są już z lepszych materiałów i nadają się na bardziej uroczyste wyjścia. Ich wygląd bowiem jest bardziej balowy niż wygląd sukienek krótkich.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki czy też nasze wyjście jest mniej uroczyste, ale mimo tego chciałybyśmy nadać naszej kreacji eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, mamy możliwość zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w połączeniu z dobrze dobraną spódnicą, niebywale dobrze nadają się na mniej formalne wyjście, a tym samym zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma również taką zaletę, że o znacznie prościej jest ją dobrać do figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie dobranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół i jakimi dodatkami w postaci butów i torebek uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie przeróżne funkcje. A jak wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia dokupienia kolejnej nowej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na masę innych sposobów.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *