Kolekcja Zara – spodnie damskie

W tym krótkim artykule omawiamy najciekawsze propozycje z kategorii spodni damskich, które oferuje dla kobiet w tym roku ekskluzywny sklep Zara.

Na słoneczne dni, które, miejmy nadzieję, nadejdą już za parę tygodni, największa hiszpańska marka odzieżowa oferuje zgrabne szorty, zaprojektowane w czarnym kolorze i zawierające pojemne kieszenie. Innym projektem są niedługie spodenki, które jako ozdobnik otrzymały figlarne falbanki. Dla kobiet, które lubią jasne i energetyczne barwy, rekomendujemy zrobione z przewiewnego surowca słoneczne spodenki, które wspaniale korespondują z podobnie jasną bluzką. Niesamowicie dziewczęco wyglądają jasne króciutkie spodenki, posiadające ozdobniki w postaci figlarnych haftów i koralików. Z dłuższych ubrań z najnowszej kolekcji należy zwrócić uwagę na spodnie damskie Zara posiadające hipnotyzujące paski czarno-białe.

Do kreacji trzeba zakupić identyczną górę, która dopełni designu. Dla kobiet, które wolą odważne skojarzenia, rekomendujemy łososiowe spodnie z bocznym lampasem. Frapująco prezentują się też szaro-niebieskie wygodne spodnie, przywołujące na myśl hipisowskie projekty z nieodżałowanych lat 60.. Kobiety, które wolą prostotę i jednocześnie zakochały się w mocnych projektach kolorystycznych, bez wątpienia wybiorą gładkie spodnie za kolana, zaprojektowane w jasnej żóspodnie (więcej tu)kie spodnie perfekcyjną pasują do niebieskiej góry, tą drogą kreując niebanalne połączenie, które przywodzi na myśl pole zboża w piękny, letni dzień. Fance mocnych kolorow z pewnością spodobają się także ciasne spodnie w kolorze głębokiego niebieskiego, które super prezentują się w połączeniu z odrębną, ozdobną górą. Tak samo interesujące są spodnie z dżinsowego surowca, posiadające zaskakujące wzory w etnicznym stylu, zrobione w pomarańczowej, wyrazistej manierze.

Wszystkie przedstawione wyżej spodnie damskie Zara obejrzysz na witrynie sieciowej tego renomowanego iberyjskiego przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *