Ozdabiamy nasze mieszkanie

Dekorowanie wnętrz to teraz niezwykle popularny temat. Dzisiaj już wielu rodaków śledzi światowe trendy w projektowaniu i rzemiośle meblarskim. Wydawanych jest mnóstwo branżowych magazynów, które mają rzesze wiernych czytelników. Produkowane są też cykle telewizyjne na o dekoratorstwie, które osiągają rekordową oglądalność. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasze otoczenie posiada ogromny wpływ na dowolny odcinek naszej aktywności. Pomieszczenia, gdzie spędzamy czas, muszą być w odpowiedni sposób urządzone. Wiemy to przecież świetnie z własnego doświadczenia, że nie dajemy rady się odpowiednio skoncentrować w miejscu, w którym panuje bałagan. Ta sama reguła dotyczy pomieszczeń, w których mamy zamiar odpoczywać

poduszki ozdobne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy, którzy interesują się tematyką aranżacji wnętrz, orientują się świetnie, jak wielkie znaczenie odgrywają odpowiednio dobrane dodatki. To przecież oryginalne elementy dekoracyjne dodają wnętrzu odpowiedniego klimatu. Niezwykle modne w tym sezonie są monochromatyczne (czytaj tutaj) stylizacje. Jeśli i nasze wnętrza opanowała jednolita gama kolorystyczna, należy ją przełamać jakimiś mocniejszymi motywami. Wystarczy zakupić poduszki w kontrastowym odcieniu i już otrzymamy wyjątkowy rezultat. Dodatkowo, pozbędziemy się poczucia przesytu, które zwykle występuje w tego typu aranżacjach.

zasłony

Autor: lamdogjunkie
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym sposobem na podrasowanie naszego wnętrza, są zasłony okienne. Pomagają nam one odmienić klimat wnętrza . Jest to także doskonały pomysł na odświeżenie dotychczasowej aranżacji małym kosztem. W nowoczesnych sklepach meblowych odnajdziemy ogromny wybór tekstyliów okiennych, w rozmaitych kolorach. Jeszcze jakiś czas temu panowała moda na tak zwane firany spaghetti, które doskonale nadadzą się także jako element rozdzielający wnętrze.Pamiętajmy o odpowiedniej aranżacji w pokoju naszych pociech. Warto zakupić ładne meble, jak również zadbać o odpowiednie oświetlenie. Również zasłony dla dzieci możemy dostać w przeróżnych kolorach. Możemy również zdecydować się na zasłonę z motywem ulubionej bajki naszych latorośli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *