Sprawdź dlaczego warto spróbować jagody acai

Mówi się, że kochanego ciała nigdy za wiele, jednak pomimo tego znanemu zdaniu coraz więcej osób szuka recepty na zdrową i szczupłą sylwetkę. Często są to godziny okupione dużym wysiłkiem na siłowni i walką z pokusami, a wiadomo, że „zakazany owoc” jest najbardziej atrakcyjny.

W mediach są pokazywani sławni bywalcy czerwonych dywanów, którzy, jak z rękawa sypią zestawami treningów na porządaną sylwetkę. Natomiast w księgarniach lub w Internecie można odszukać wiele książek, traktujących o skutecznych sposobach na odchudzanie lub odżywkach, które będą pomocne w straceniu zbędnych gabarytów.

Ale czy jest sposób na piękny wygląd, który nie wpłynie źle na zdrowie?

sok z acai

Źródło: flickr.com

Najnowszym wynalazkiem na rynku w kwestii zdrowego żywienia są jagody acai (czyt, asai). Są to malutkie, fioletowe owoce z pestkami, które są podobne do jagód. Pochodzą z amazońskiej puszczy. Dzięki żyznej glebie acai są rewelacyjnym źródłem witamin: B1, B2, B3, C I E jak również minerałów, takich jak: beta karoten, wapń, potas, miedź, fosfor i cynk, które korzystnie wpływają na zdrowe funkcjonowanie organizmu. Tubylcy Amazonii twierdzą, że to bardzo dobre lekarstwo w leczeniu różnego rodzaju chorób. Dlatego też coraz częściej są wykorzystywane w medycynie niekonwencjonalnej z powodu na przeciwnowotworowe. Wpływają także korzystnie na na krążenie i poprawiają odporność, a alergikom dają ulgę w przy objawach alergii. A co więcej regenerują siły i zezwalają na spokojny sen.

Jagody acai dzięki swoim licznym zaletom, zyskały także zaufanie od dietetyków, którzy coraz chętniej przepisują je swoim pacjentom i dołączają do swojego menu. Wśród dietetyków krąży opinia, że jagody acai, mają duże właściwości odchudzające, bo zmniejszają wskaźnik cholesterolu, spalają tłuszcz i przyspieszają metabolizm.

Czy na stronie (https://firetms.com/pl/blog/program-dla-firmy-spedycyjnej/) wyszukałeś wszelkie potrzebne treści? Jeśli odczuwasz niedosyt, to zapraszamy na następną. Wejdź w poniższy link i voila.

jagody acai

Źródło: flickr.com

Jedzenie jagód acai umożliwia również na likwidację szkodliwych substancji z organizmu. Umożliwią stabilizacje przez co organizm otrzyma wystarczającą ilość składników, które wykorzysta do przetwarzania i dostarczania energii. Te małe owoce to idealny suplement diety w codziennym żywieniu. Używanie jagody acai na odchudzanie to świetna, a przede wszystkim zdrowa i racjonalna metoda w walce ze zbędnymi kilogramami.

Źródło: acaimania.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *