Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Zbliżający się sezon to okres atrakcji. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie zapewne i w tym roku. Łaskami nieprzerwanie będą cieszyć się kwiatowe wzory, występujące zwykle na bluzkach. Poza nimi można zacząć wypatrywać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Uzupełnieniem posiadających aplikacje łaszków, są wypełnione skórą dodatki. To zapowiedź widocznego już na ulicach Polski stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach ubrania to przeciwwaga do bardzo seksownych sukienek. Do tego możemy dołożyć ciemne kurtki, wysokie trampki i już mamy styl rodem z lat 80tych. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swój seksapile mamy intensywne akcenty. Radosne kolory doskonale będą pasowały wiosną jak i latem. Z tym zestawić koronkowe tkaniny, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy lato, pamiętajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym okularach przeciwsłonecznych. Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed niezdrowym wpływem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły cudowne uzupełnienie naszego wyglądu i dodadzą nam trochę zagadkowości.

Autor: RESERVED

Wśród modowych nowinek nie może zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Ślubny elementarz dyktuje warunki. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie długi welon lub też ciągnący się za suknią długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają szansę spełnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie perełki szyją dla nas projektanci.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link odzież dla ratowników medycznych i ciesz się zawartymi tam kolejnymi postami. Na pewno poszerzą one Twą wiedzę na powyższy temat.

Do tego obowiązkowo but na wysokim obcasie i mamy już odstawioną pannę młodą.

Trendy Zima 2013 zapowiadają się interesująco. Na pewno wśród tylu rozmaitości nie jedna z nas znajdzie dla siebie coś fascynującego, w czym wygląda wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *