Karnety podarunkowe

Czas zbliżających się świąt jest czasem coraz większej aktywności na poczcie. Wzrost ten najłatwiej zauważyć przede wszystkim wśród ludzi starszego pokolenia, którzy nie nie umieją korzystać z nowoczesnych mediów. Ślą oni zatem kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a poza okresem świątecznym także kartki urodzinowe. Zawsze wydaje nam się to przestarzałe, konserwatywne, proste i kiczowate, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.

Koniecznie zobacz na stronie (http://anir.pl/) inne tego rodzaju informacje. Tam też przeczytasz coś pasjonującego, ponieważ proponuje ona pokrewną tematykę.

zaproszenia ślubne

Źródło: http://www.waszezaproszenia.pl/

Nawyki starszych osób często wydają się nam irytujące, psują nam plany swoją tradycyjnością, powolnością. A może jednak warto się zastanowić nad innymi stronami życia w zgodzie z tradycją i staroświeckości?

Jedną z tych dobrych stron jest dostanie z okazji swojego święta pięknej kartki urodzinowej, może nawet kartki ręcznie robionej. Każdego bowiem ucieszyłoby wrócenie do domu po trudnym dniu pracy i odebranie w skrzynce pocztowej potwierdzenia tego, że jesteśmy dla kogoś ważni w postaci kartki urodzinowej? Wiadomo, słowa słowami, ale, szczególnie kiedy znajdujemy się daleko od kogoś ważnego, to jeden z najprościej dostrzegalnych dowodów, że ktoś chciał zatroszczył się o nas i wciąż o nas myśli. Gdy, jak wiele rodziców w dzisiejszych czasach, pracujemy za granicą i dostaniemy kartki bożonarodzeniowe od ukochanej lub ukochanego, czy może być coś bardziej wzruszającego?

Tort urodzinowy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ktoś może pokusić się o stwierdzenie, że to dalej zbyt nudne i staroświeckie, w dodatku przepełnione ckliwością, ale okazałby się ignorantem.

Jeśli uważasz, że nasz tekst jest warty zainteresowania, to kliknij także ten odnośnik – tak samo ciekawe materiały odnajdziesz w najnowszej treści!

Odwiedzenie poczty udowodni mu, że jest w błędzie. Nie wspominając już o księgarniach, czy stylowych sklepach papierniczych. Możemy kupić tam nie tylko piękne kartki ślubne, czy religijne kartki bożonarodzeniowe, ale wybór jest większy, w tym kartki ręcznie robione. Wzory kartek są często niestandardowe. W ofercie sklepów znajdziemy przeróżne: z rodzaju absurdalnych, śmiesznych, czy oparte na reprodukcjach dzieł znanych artystów. Słowem: do wyboru, do koloru. Także może czas zastanowić się nad bliskimi, o których ostatnio mniej się troszczyliśmy, a kartka okolicznościowa byłaby najlepszym sposobem do pogłębienia znajomości z nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *