Karnety podarunkowe

Czas zbliżających się świąt jest czasem coraz większej aktywności na poczcie. Wzrost ten najłatwiej zauważyć przede wszystkim wśród ludzi starszego pokolenia, którzy nie nie umieją korzystać z nowoczesnych mediów. Ślą oni zatem kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a poza okresem świątecznym także kartki urodzinowe. Zawsze wydaje nam się to przestarzałe, konserwatywne, proste i kiczowate, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.

zaproszenia ślubne

Źródło: http://www.waszezaproszenia.pl/

Nawyki starszych osób często wydają się nam irytujące, psują nam plany swoją tradycyjnością, powolnością. A może jednak warto się zastanowić nad innymi stronami życia w zgodzie z tradycją i staroświeckości?

Jedną z tych dobrych stron jest dostanie z okazji swojego święta pięknej kartki urodzinowej, może nawet kartki ręcznie robionej. Każdego bowiem ucieszyłoby wrócenie do domu po trudnym dniu pracy i odebranie w skrzynce pocztowej potwierdzenia tego, że jesteśmy dla kogoś ważni w postaci kartki urodzinowej? Wiadomo, słowa słowami, ale, szczególnie kiedy znajdujemy się daleko od kogoś ważnego, to jeden z najprościej dostrzegalnych dowodów, że ktoś chciał zatroszczył się o nas i wciąż o nas myśli. Gdy, jak wiele rodziców w dzisiejszych czasach, pracujemy za granicą i dostaniemy kartki bożonarodzeniowe od ukochanej lub ukochanego, czy może być coś bardziej wzruszającego?

Tort urodzinowy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ktoś może pokusić się o stwierdzenie, że to dalej zbyt nudne i staroświeckie, w dodatku przepełnione ckliwością, ale okazałby się ignorantem. Odwiedzenie poczty udowodni mu, że jest w błędzie. Nie wspominając już o księgarniach, czy stylowych sklepach papierniczych. Możemy kupić tam nie tylko piękne kartki ślubne, czy religijne kartki bożonarodzeniowe, ale wybór jest większy, w tym kartki ręcznie robione. Wzory kartek są często niestandardowe. W ofercie sklepów znajdziemy przeróżne: z rodzaju absurdalnych, śmiesznych, czy oparte na reprodukcjach dzieł znanych artystów.

Zaprezentowany zagadnienie napisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się ten opis. Daj nam znać – przejdź do strony .

Słowem: do wyboru, do koloru. Także może czas zastanowić się nad bliskimi, o których ostatnio mniej się troszczyliśmy, a kartka okolicznościowa byłaby najlepszym sposobem do pogłębienia znajomości z nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *