Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni

Jednym z najistotniejszych elementów naszego ubioru są akcesoria. Dobrze dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego stylu i upodobań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto spróbować takiego nieprzeciętnego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. Postarajmysię wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z delikatnym lub rzucającym się w oczy wzorem. zestawmy z tym odpowiednie czółenka lub (zobacz skleposwietlenie.pl) kozaczki na obcasie aby wyszczuplały naszą sylwetkę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze zalety. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie udostępnionych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub wykorzystać porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych garderobach nie może zabraknąć ubrań w barwie czerwonym oraz odcieni ziemi.

Jeśli ten materiał jest według Ciebie frapujący, to bez wahania kliknij tu i przeczytaj tamto źródło – tam również zobaczysz wiele godnych uwagi informacji.

połączmy je z puszystymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym make upem. W naszych kosmetyczkach nie może brakować czerwonej i cielistej pomadki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W tej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Przejdźmy się do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co mamy już w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *