Czyż nie doskonałe są poduszki i pierzyny!

poduszki

Autor: Dekoria.pl.
Źródło: Dekoria.pl.

Zgadza się? Cóż lepszego, niż wygodne łoże, a w nim przytulna i delikatna pościel? I to jeszcze pachnąca praniem… Coś wspaniałego! Jak cudownie wtulić się w miękki puszek i wpaść w objęcia Morfeusza, mimo że dokoła panuje chłód. Jak pięknie leżeć sobie wygodnie pod kołderką, z dużą poduszką pod głową, czytając ciekawą lekturę i napawając się filiżanką parującej herbaty. =koc się do tej czynności nie nadaje, ba, nie dorasta pościeli do guzików! A jak fatalnie po nocy siłą woli zmuszać się do wyjścia spod miękkiego jak chmury azylu niebiańskiej senności. Nie ma to jak łóżeczko. Świat okazałby się fatalnym miejscem bez pościeli i łóżek, nie uważacie?

pościel z lnu

Autor: Przestrzeń ego&eco
Źródło: Przestrzeń ego&eco

A ile dobra dostajemy z takiej pościeli. Odpowiednie rozgrzanie się idealnie leczy przeziębienia. Specjalne kołdry, jak i poduszki zapewniają wspaniały wygląd Twojego pokoju dziennego (sprawdź ten link). Warto również pamiętać o poduszkach grzewczych, które rozgrzeją stare stawy. Inne przeciwdziałają odleżynom i oferują długi i wygodny sen. Naukowo wyprofilowane materace (zobacz piankowe materace 120×200) ulżą naszemu kręgosłupowi. A dla alergików jest pościel antyalergiczna. Coś fantastycznego!

Nie marzyliście w dzieciństwie, by być jak taki producent poduszek? Zobacz więcej na . Tarzać się w salach pełnych puchu cały czas. Posiadać furę pierzu i wielkie wory piórek. Hulać po nich bez przerwy. Następnie walnąć się na nich, rozkoszując się miękkością. Najpewniej niejeden rodzic zdumiałby się, jakim placem radości dla młodego człowieka może stać się firma produkująca poduszki. To smutne, że takiego rodzaju marzenia mijają razem z dziecięctwem.

Źródło: John Cotton

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *