Imperium odzieżowe Zara

Jeśli kiedykolwiek robiłaś zakupy ubraniowe, bez wątpienia kojarzysz markę Zara. Aktualnie na całym świecie funkcjonuje ponad sześćset pięćdziesiąt sklepów tej renomowanej marki. Trzeba wiedzieć, że właściciel tej ciuchowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, zainaugurował swoją drogę do imperium od zatrudnienia w sklepie odzieżowym.

moda - magazyny

Źródło: flickr.com

Dziś Gaona jest najzamożniejszym obywatelem Hiszpanii oraz zajmuje wysokie piąte miejsce w rankingu najzamożniejszych ludzi na świecie. Droga tego mądrego człowieka może stać się źródłem natchnienia dla wielu osób. Najbogatszy Hiszpan stanowisku w sklepie z ubraniami zaczął w wieku siedemnastu lat. Dwie dekady potem zaczął prowadzić swój pionierski sklep, gdzie sprzedawał ubrania Zara. Jego ścieżka życiowa to sedno tego, co nazywa się w uproszczeniu „od pucybuta do milionera”.

Ubrania Zara, pomimo szalejącego kryzysu gospodarczego, rozchodzą się dobrze. Najlepszym na to dowodem jest to, że Zara wyróżnia się wspaniałą relacją zysku do przychodu. Powodów takiego sukcesu finansowego jest sporo.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to przejdź w kolejną stroną. Tam czeka na Ciebie interesująca informacja (https://prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/). Sądzimy, że w ten sposób uda nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości.

Najbardziej znaczącym atutem, jaki posiadają ubrania Zara, są świetne projekty. Ogromne znaczenie posiada też uzyskana przez dziesięciolecia renoma. Zara istnieje od lat 70., dzięki czemu utrwaliła się w głowach konsumentów. Ubrania Zara kojarzą się konsumentom z renomą i gwarancją idealnej jakości. To niezwykle wartościowe dla marki, przyczyna jej błyskotliwego sukcesu.

Najzamożniejszy obywatel Hiszpanii, Amancio Ortega Gaona, powinien być dla wielu młodych ludzi godnym wzorem. Długoletnią pracą osiągnął on fortunę i założył światowe imperium odzieżowe – markę Zara. Nie wyciągał on dłoni do rządu po środki, nie protestował na ulicach, nie brał pieniędzy z budżetu Hiszpanii studiując na darmowym uniwersytecie. Na fortunę zapracował własnoręcznie i za to należy go podziwiać.

Źródło: domodi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *