Nowoczesna kuchnia

Remont kuchni obliguje do zaplanowania jej przyszłej aranżacji. Vintage, a może modernistyczna i nietuzinkowa kuchnia? Szczypta awangardy chyba nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia

Autor: Franke
Źródło: FRANKE

Współczesny wystrój ofiarowuje nieznane dotąd pomysłów. Nie musisz przywiązywać się do twardych zasad proponowanych przez styl i można z czystym sumieniem poddać się trendom, dowolnie je mieszając. Wystarczy poszukać „akcesoria meblowe sklep” i znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, oprócz pełnego konta.

Otwarte wnętrza

Aneks kuchenny to coraz częstsze rozwiązanie. Niewielkie powierzchnie zmuszają do scalenia kuchni z salonem – to najłatwiejszy sposób na wygospodarowanie przestrzeni. Zespolenie kuchni z jadalnią i salonem nie należy do najłatwiejszych – wymaga przeanalizowania założeń. Granicę między pokojami może wytyczać nawet linia podłogi: w kuchni należy skusić się na stylowe płytki. Innym sposobem okazuje się zarezerwowanie fragmentu kuchni na ladę, która poza tym powiększy miejsce do przygotowywania posiłków.

Ważne, aby w małej kuchni tak zaaranżować układ wyposażenia, żeby szafki pomieściły jak najwięcej, zabezpieczając w ten sposób przed kuchennym chaosem. Pomocne mogą być np. kosze obrotowe, które pomogą utrzymać porządek.

Ukryj kuchenny chaos

Kosze cargo to najlepsza propozycja na wygospodarowanie powierzchni w kuchni. Tego typu wysuwane kosze do szafek ułatwią trzymanie drobnych przedmiotów. Głębokie półki i szuflady to najskuteczniejszy sposób na uporządkowanie garnków i sprzętów kuchennKuchnia (serwis www)
Kuchnia, o której marzysz

Idące z duchem epoki wnętrza to ostre i nietypowe formy, a także kolory. Ciekawym zestawieniem jest biały i czarny. Pozornie czarna kuchnia nie może być odpowiednim pomieszczeniem na odpoczynek dla całej rodziny, ale odpowiedni pomysł, pozwala wyjątkowo wykorzystać ten kolor. Stylowe wnętrze w czerni dobrze łączy się z jasnymi ścianami i chromowanymi dodatkami. Minimalistyczne wnętrze nie będzie wyglądało pretensjonalnie, a detale wybrane bez przesady zadecydują o charakterze kuchni. Błyszczące meble z płyty uzupełni elegancki sprzęt AGD: czarna lub srebrna lodówka może okazać się świetnym pomysłem.

kuchnia (sprawdź nasze propozycje na kuchnie na wymiar warszawa)sna kuchnia to również żywe barwy w tym pomarańcz, ostra zieleń i kobalt. Decyzja zależy od kreatywności mieszkańców.

Źródło: reling.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *