Jak Sylwester to wyłącznie w Zakopanem

Pokrycie dachu strzechą

Źródło: www.flickr.com

Wielu Polakom w okolicach Świąt pojawia się ten sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Wydawało by się problem stary jak świat, jednak nieczęsto jest tak abyśmy potrafili odpowiedzieć na niego z całą pewnością już np. w połowie miesiąca grudnia. Planów jest albo zbyt wiele albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. O ile sugestie jak na przykład kąpanie się w lodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt dziwaczna plac w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w filharmonii albo teatrze jest dla naszbyt nudne, być może warto pomyśleć wybranie się za miasto.

Pomocna w podjęciu decyzji może być aura. Jeśli na dworze biało, temperatura jest na minusie, w większości wypadków możemy mieć pewność, że wokolicach turystyki zimowej znajdziemy z pewnościądobrązabawę. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę np. noclegi w zakopanem, aby wyskoczyła dość długa lista sposobów noclegu w Zakopanem.

Autor: www.nartyslowacja.pl

Trafnego noclegu powinniśmy poszukiwać w zależności od tego ile chcemy przeznaczyć na tą jedyną wydarzenie w roku. I tak poszukując hasło noclegi zakopane pokazuje się baza prawie 300 rekordów. Cena za dobę waha się od 70zł do przeważnie 280zł – wszystko zależy od standardu i lokalizacji. Rzecz jasna trzeba wziąć pod uwagę, że Sylwester to doskonała okazja dla właścicieli do zwiększenia ceny. Właściciele ośrodków liczą na zarobek, a turyści na dobrą imprezę. Przed podjęciem końcowej decyzji trzeba także zbadać komentarze i po odwiedzinach samemu ocenić dane hotel.

Bardziej wymagający goście, dla których koszty są bez znaczenia, mogą szukać noclegu wyszukując np. apartamenty zakopane. Najczęściej będą to wytworne pokoje w jedynych góralskich chatach, z widokiem na Krupówki, własna sauną lub pływalnią. W takich warunkach nawet najgorszy śnieg nie jest zły. Z takiej okazji jak przywitanie Nowego Roku, właściciele zapewniają jeszcze inne atrakcje jak kuligi, wyścigi bryczką czy też naukę jazdy na nartach.

ICE SAFARI

Autor: Q&AConsulting
Źródło: Q&AConsulting

Na skromniejszą kieszeń trafną alternatywą stają się tańsze pokoje. Wybierając się w kilka osób koszt wynajęcia pokoi dodatkowo spada. Konkurencja wśród właścicieli jest znaczna, zatem nawet w grudniu można postarać się natrafić na nocleg w granicach 45zł. Opłaca się próbować i udać się w ciemno i na bieżąco spróbować znaleźć nocleg.

Opcje spędzenia czasu w górach są bardzo bogate. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie i wraz z przyjaciółmi wesoło przywita nadchodzący rok 2013.

Źródło: Eholiday.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *