Co powiesić na ścianie w salonie?

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu jakiś plakat czy obraz. Najchętniej w pokojach wieszamy reprodukcje dzieł największych malarzy lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Popularne są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety (*więcej). Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.

W internecie znajdziemy całe mnóstwo serwisów oferujących reprodukcje obrazów i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać sprawdzonym i renomowanym sklepom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Jednym z taki serwisów jest portal .

Twoja Galeria

W serwisie napotkamy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane (*więcej), ramy drewniane obrazów i kalendarze ze zdjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy także linki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów (*więcej) klasyków. Warto zobaczyć ofertę aby znaleźć coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo atrakcyjne fototapety tworzone z reprodukcji.

Masz chęć poznać dodatkowe obfite w informacje artykuły? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie, która z całą pewnością zawiera cenne dane!

Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko.

Twoja Galeria

Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo solidny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma sprzedaje również obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do a resztą zajmą się specjaliści.

Portal jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną mieć w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. sprawnie i szybko wykona zlecenie i na pewno będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *