Bądź modna tej wiosny i wybierz swój płaszczyk.

Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy uporać się z nadciągająca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciężkie rzeczy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale zwiewnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na wkładanie płaszczy mamy tak w rzeczywistości mało czasu,bo tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych ubrań w najbliższym czasie w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie traćmy nadziei, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w najbliższym sezonie wyglądać modnie.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z dawnych lat. Przetrząśnijmy, więc zasoby naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do teraźniejszych trendów. Na przekór porze roku, która jest najczęściej bogata w barwy przebudzonej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych barw takie w sumie nie będą się pojawiać. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Ciuchy których znakiem rozpoznawczym są rzucające się w oczy guziki i gruby pas uwypuklający zgrabną figurę, znów zagoszczą na naszych ulicach.

Tkaniny, z których wykonane będą płaszcze, zachwycą kobiety tęskniące za modowym kontrastem lat 80.

Dzisiaj trudno o porządne i wiarygodne omówienie (https://lookrowana.pl/) w kontekście prezentowanej problematyki, jednak jeśli chcesz takie przeczytać, to zwyczajnie kliknij ten link.

Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne produkty, które w tym roku zrobią z Ciebie królową stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *