Biel są modne!

Da się dostrzec, że w świecie mody królować zaczęły barwy jasne. Ciuchy białe są fantastyczne podczas gorących dni – tą metodą nosiciel mniej odczuwa ukrop. Ubrania białe są z tej przyczyny nagminnie wybierane przez mieszkańców krajów południowych. Według fachowców od mody takie ubrania można wdziewać także zimą.

Jak wiadomo, jesień w Polsce to zazwyczaj słota, dlatego zakładanie na siebie jasnych rzeczy może skończyć się dużymi plamami – ale jest pewne wyjście z tej sytuacji. Białe ciuszki, takie jak na przykład białe sukienki, warto nosić w suche dni. Można też wdziewać je tylko na znamienite okazje. Róznorakie bale jesienią najczęściej są organizowane w zamkniętych budynkach, więc znika niebezpieczeństwo związane z deszczem.

Na eleganckich ceremoniach rewelacyjnie sprawdzą się modne szpilki beżowe na wysokim obcasie. Należy mieć na uwadze, że trzeba do nich dostosować resztę ubrań – zdecydowanie rekomendujemy ujednolicone koncepcje. Konfigurowanie jasnych butów z brązowymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na opak. Nie trzeba także wdziewać na siebie totalnie ujednoliconych ubrań – rozsądnie jest postawić po prostu na różne odcienie jasnej kolorystyki. Znakomitym przykładem jest komplet: beżowe szpilki, perłowe spodnie i szarawa . Tak wystrojona możesz udać się nawet na najszykowniejsze przyjęcie tej jesieni!

Kiedy w Polsce na nowo zawitają ciepłe dni, wsuń na siebie bermudy (sprawdź: . Te zgrabne spodnie wracają do mody – w tym roku będą na topie oczywiście egzemplarze w białych odcieniach. Do takiego ubioru rozsądnie dopasować przewiewną górę z energetycznymi wzorami. Ciepłe miesiące kojarzą się właśnie z takimi energetycznymi skojarzeniami i radością życia.

Do kompletu dodaj fajne akcesoria w podobnej tonacji – z bermudami koresponduje ekstrawagancka leciutka torebka z wielobarwnym wzorem. Można jeszcze dodać jasną apaszkę, którą można się chronić przed promieniami słonecznymi w najgorętsze dni, oraz okulary przyciemnione w tej samej stylizacji

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *