Kwiaty – trafiony prezent?

Pewne osoby twierdzą, że stereotypy związane z płcią nie oddają rzeczywistości, że są tylko wymysłem. I wiele osób, które zajmują się naukowo sprawą wpływu kultury przytakuje. Można orzec, że nie jest to kompletna prawda, ale są spostrzeżenia, które ciężko pominąć. Dobrym przykładem są kwiaty.

Storczykowiec różowy

Autor: Tauolunga

Czy mężczyzna cenią sobie kwiaty? Prawdopodobnie jakieś dziesięć procent owszem. A co z pozostałym odsetkiem? Dla nich urocze tulipany są obojętne. Panie za to te kwiaty uwielbiają. Oprócz tego najczęściej mogą rozróżnić ich gatunki, których pan zupełnie nie może zidentyfikować. Jeżeli mieszkasz w Gdyni i pragniesz sprawić swojej dziewczynie radość, odszukaj pobliski sklep z kwiatami. Do wyszukiwarki internetowej wklej frazę „dekoracje ślubne – tanio dekoracje kościołów bielsko-biała – Wrocław””.

Surfinie

Autor: seeks2dream

Bukiet karminowych róż to świetny podarunek, który mówi o tym, że dający posiada bardzo gorące uczucia do obdarowanej. Najlepiej je kupować przy istotnych okazjach, takich jak np. kolacja w restauracji albo oświadczyny. Innego koloru róże wolno dawać paniom, wobec których nie mamy romantycznych uczuć, a pragniemy jej np. odwdzięczyć się za przysługę. Osoby, które znajdują się w Szczecinie, znajdą niedaleki sklep z kwiatami, do wyszukiwarki wstawiając frazę „kwiaty dla firm Wrocław”. Potem trzeba wejść na Google Maps i sprawdzić konkretną lokalizację.

Kwiat surfinii

Autor: unforth

Istnieje pewna sprawa, którą zawsze trzeba pamiętać, kiedy chcemy komuś dać bukiet. Są pewne rośliny, które kupuje się jedynie przy konkretnych okazjach. Dużym faux pas byłoby danie komuś wiązanki kwiatów, które tradycyjnie są powiązane z pogrzebem. Słabym pomysłem jest też wręczenie niewiaście w Dzień Kobiet goździków, gdyż są kojarzone one z seksistowskim zwyczajem rodem z okresu komuny. Bukietów nie warto ofiarowywać facetom. Faceta rozweseli dobry alkohol lub ciekawa lektura. Jeśli poszukujesz dobrej kwiaciarni w stolicy Małopolski, do wyszukiwarki sieciowej, którą preferujesz, wklep sformułowanie „kwiaciarnia Kraków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *