Wakacyjny sezon na urlopy za pasem

Sezon wakacyjny już niebawem, można będzie uznać za rozpoczęty. Dobrą okazją na otwierający wyjazd będzie długi majowy weekend, który w Polsce uznawany jest za idealny czas dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży funkcjonujące w Polsce znakomicie wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania większej liczby wycieczek. Z całą pewnością w tym roku dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do podróży w ten ciepły region Europy polskich turystów może skłonić pogoda, która w Polsce nie daje jakichkolwiek powodów do zadowolenia. Temperatury trochę powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące roku, sprawiają, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii ciepłych dni jest pod dostatek. Celem wypraw naszych krajan z całą pewnością będą hiszpańskie archipelagi. Jeżeli chcemy wybrać się gdzieś bliżej, dobrym rozwiązaniem będą Baleary.

Masz chęć poznać większą ilość tego typu materiałów? Jeżeli tak, to zobacz to użyteczne źródło (https://www.warynski.pl/biura-do-wynajecia-warszawa/), ponieważ także Cię na pewno zaintryguje.

Szczególnie popularną wyspą tegoż archipelagu jest Majorka. Jest to typowo wypoczynkowy kurort, który cieszy się sporym zainteresowaniem, w szczególności gości z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brakuje miejsc, w których można się dobrze zabawić. Kluby jak również lokalne restauracyjne są w tych regionach otwarte dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby. Trzeba nie zapominać, że z racji dużych temperatur, które spotykamy w tym zakątku Europy, prawdziwe życie rozpoczyna się tutaj dopiero nocą, gdy temperatura jest nieco bardziej sprzyjająca spacerowaniu a także poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Równie popularnym kierunkiem, gdy mowa o Hiszpanii są także Wyspy Kanaryjskie. Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, jednak swoim klimatem wielce przypominają to, co możemy spotkać na Balearach. Jedną z głównych wysp jest Teneryfa (zobacz). Teneryfa jest miejscem, które położone jest bliżej kontynentu afrykańskiego, tak więc trzeba być gotowym na odrobinę bardziej egzotyczną aurę. Z racji zdecydowanie większych odległości droga lotnicza jest znacznie dłuższa, i przez to więcej nasz kosztuje. Chętnych jednakże nie brak, z racji urokliwych plaż jak również i wielu innych wyjątkowych atrakcji, które są zagwarantowane turystom w czasie ich pobytu w luksusowych obiektach hotelowych, jakie tylko można sobie wyśnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *