Funkcjonalność auto szyb

Tworzywo jakim jest szkło jest niewątpliwie powszechnie używany w wielu gałęziach przemysłu. Produkowane są z niego zarówno małe elementy szklane typu pierścionki, aż po zaawansowane architektonicznie budynki, których większość ścian to szkło. Ten uniwersalny materiał wykorzystywany jest również do produkcji samochodów.

Budowa

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Statystyczny kierowca często nie zwraca uwagi na rodzaj szyb, przy kupnie auta.

Czeka na Ciebie ciekawostka (https://www.prownes.pl/projektowanie-aranzacja-restauracji-baru/) – wystarczy kliknąć w zaznaczony link i tam opracowaliśmy dla Ciebie wiele kluczowych wątków.

Liczy się tylko czy szyba jest cała. W rzeczywistości auto szyby spełniają szereg innych funkcji w samochodzie, oprócz tej najważniejszej – ochronnej. Mogą one być również nośnikiem różnego rodzaju anten. Zapewniają one też komfort podczas jazdy, chroniąc przed słońcem. Szyby samochodowe redukują również wagę nadwozia, w szczególności wtedy gdy wykonane są ze specjalnego cienkiego szkła. Dlatego należy pamiętać o tym elemencie, przy zakupie auta, ponieważ szyba w samochodzie stanowi bardzo istotny element nie tylko wyglądu ale przede wszystkim konstrukcji au oferta (rokad.pl/-przejdź do nas po linku tę zakładkę)
Zobacz ofertę firmy :


Wyświetl większą mapę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *