Jak urządzić najładniej nieruchomości w stylu tradycyjnym

Nie wiesz, w jaki sposób udekorować swoje cztery kąty? W tym krótkim artykule podpowiadamy, że warto zdecydować się na oldskulowe wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego rodzaju meble nie są tanie, bo najlepiej wybierać antyki. A te, jak można się domyślić, dużo kosztują. Jest to zatem projekt dla osób zamożnych, którzy chcą udekorować mieszkanie ze starym gustem, ignorując obecne trendy, stawiające przede wszystkim na utylitaryzm.

O ile znasz w okolicy dobre antykwariaty, przejdź się do nich – czasem da się znaleźć tam prawdziwe cuda. Powinieneś nabyć piękne biblioteczki, gdyż lokum w stylu oldskulowym musi posiadać mnóstwo książek. Prawda jest okropna, współcześnie mało kto czyta, a w mieszkaniach bogatszych ludzi dominuje fascynacja dobrami materialnymi, a nie strawą duchową. Trzeba rozejrzeć się za starymi kuframi podróżnymi, które posłużą jako pojemnik na różnorakie przedmioty.

Domowa biblioteka

Autor: http://www.shelterness.com
Źródło: http://www.shelterness.com

Należy mieć na uwadze, że mieszkanie w tradycyjnym stylu ma być bardzo przytulne. Kup więc wygodne meble z drewna i materiałów. Wiedz, że wszystko ma być pomyślane w identycznym klimacie – jedynymi rzeczami, które mogą przypominać o teraźniejszości, są wszelkiego rodzaju sprzęty AGD, takie jak telewizor czy komputer. Pomieszczenia powinny być oświetlone blaskiej o miłej tonacji, by zapewnić lokum ciepły charakter.

O ile masz chęci, możesz zmienić domowe sprzęty tak, by przypominały antyki. Komputerowi stacjonarnemu podaruj w tym miejscu obudowę steampunkową, a na biurku wstaw gramofon. Możesz również zbudować drewnianą obudowę na telewizor. Dużo frapujących gadżetów zaprojektowanych przez wielbicieli epoki wiktoriańskiej poznasz w internecie. Warto wyłożyć trochę środków na przedmioty, które uczynią, że twoje lokum stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Chcesz znaleźć pokrewne publikacje, jednak trafiłeś w ślepy zaułek? Jeżeli tak, to zalecam ten serwis (https://www.abimeble.pl/zielone-scianki/) – rzeczywiście należy wziąć go pod uwagę.

Poszukaj na ogłoszeniach dawnych gramofonów, takie sprzęty to niesamowity wehikuł czasu, przenoszący lokatorów do urokliwego 19. wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *