Wagi używane na pocztach

Ustalanie masy produktów jest bardzo istotne na poczcie i w innych tego typu miejscach. Paczkę z przesyłką czy list winno się zważyć przed wysłaniem. Jest to tak bardzo istotne, gdyż nieraz od masy zależy należność za tego typu usługę. Dlatego też na poczcie i tym podobnych wagi pocztowe są potrzebnym urządzeniem.

waga apteczna

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl

Sklep proponuje trochę modeli takich urządzeń, wywodzących się od popularnych europejskich producentów. Odróżniają się one od siebie przykładowo biorąc pod uwagę rozmieszczenie miernika wagowego. Co poniektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z typową wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka istnieją oddzielnie, połączone kablem lub za pomocą słupka.

Wagi z mniejszym maksymalnym obciążeniem mają zastosowanie w określaniu wagi listów oraz mniejszych przesyłek. Popularna jest tu Waga listowa (zobacz na AXIS. Posiada dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden usytuowany został na słupku. Jej maksymalne obciążenie równa się 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym plusem jest praca(zobacz wideofilmowanie dronem) w jednym z możliwych trybów: ważenie, zliczanie ważeń, liczenie sztuk lub ważenie procentowe. Dodatkowo wyposażona w nierdzewną szalkę.

Pracom z większymi przesyłkami dedykowana jest waga paczkowa ze sklepu AXIS z opcją ustalania wagi produktów chociażby do 75 kg. Jej działka odczytowa wynosi d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co przynosi pewność precyzyjnego i skrupulatnego ważenia. Całkowita konstrukcja jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie szykowności i nowoczesności.

sklep wagi pocztowe poleca także inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS a także KERN. Są one tak samo solidne i precyzyjne.

Źródło: Wagi-elektroniczne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *