H&M – wysoka jakość i adekwatna cena

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ubrania H&M są oferowane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy butik tego szwedzkiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dziesięć lat temu, ale reszta świata zdołała się już przyzwyczaić do niego. Pionierski butik H&M został utworzony zaledwie 2 lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka zwała się Hennes, co w języku jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w sklepach sprzedawano wyłącznie kreacje pań.

20 lat później prezes prężnie się rozwijającej marki ubraniowej zagarnął butik, który zwał się Mauritz. Takie biznesowe przejęcie miało bardzo ważną konsekwencję – w przybytkach pojawiły się też ciuchy dla facetów, a nieskrócona nazwa marki od tego momentu to Hennes&Mauritz.

Należy powiedzieć, że założyciel przedsiębiorstwa H&M odniósł wielki sukces w dziedzinie handlu ubraniami.

Bardzo nam miło, że ten artykuł wywarł na Tobie przyjemne wrażenie. Chcemy namówić Cię do kolejnej strony – tam można zobaczyć tu (ubierzekipe.pl/19-odziez-gastronomiczna) zajmujące wpisy.

Dzisiaj ubrania H&M są dostępne w 38 krajach globu. Marka zatrudnia 90 000 pracowników! I, co jest niezwykle, przedsiębiorstwo nie utrzymuje własnych fabryk produktów, ubrania są dla niej robione przez zewnętrznych fabrykantów. Należy przemyśleć, dlaczego ciuchy i torebki H&M są tak popularne wśród klientów. Na pewno jednym z największych atutów marki jest to, że sprzedawane produkty są niedrogie i jednocześnie są wysokiej jakości. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na zakup porządnych ubrań. Następną przyczyną jest to, że przedsiębiorstwo istnieje już siedemdziesiąt lat. Ludzie chętniej stawiają na towary firm, które są powszechnie znane i popularne.

Jeszcze niewielka dygresja na temat tegorocznych trendów. Fachowcy twierdzą, że w tym roku popularne staną się różnego rodzaju niewielkie akcesoria na uszy i ręce. Dlatego kolejnym razem, gdy odwiedzisz sklep nordyckiej firmy, wybierz odjazdowe kolczyki H&M. Poszukaj też sporych i barwnych bransoletek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *