Fototapety do salonu

Salon jest głównym, charakterystycznym miejscem w naszym domu. Jest to pomieszczenie, w którym ochoczo przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po wyczerpującym dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego bardzo często uwarunkowany jest obowiązującą modą w dekoracji wnętrz, która dotyczy nie tylko mebli, ale również akcesoriów takich jak np. fototapeta na zamówienie.

Fototapeta surowe drewno

Autor: PIXERS
Źródło: PIXERS

Jeszcze do niedawna fototapety ścienne były symbolem chłamu. Obecnie wracają do łask wielkoformatowe grafiki, które stosownie dobrane potrafią odmienić salonowe wnętrze. Dużą popularnością cieszą się abstrakcyjne wzory jak i te ilustrujące ujęcia bezpośrednio z ulic dużych i słynnych miast.

Istotne jest by fototapeta do salony była tak dopasowana, aby harmonizowała się z innymi częściami wystroju salonu. Grafikę wielkoformatową można zastosować na dwa sposoby, albo przyklejamy ją na całą ścianę lub wyłącznie na jej fragment. Tym sposobem nasz salon nabierze jedynego w swoim rodzaju klimatu. Do tak reprezentatywnych pomieszczeń, nieraz wykorzystywana jest fototapeta ze zdjęcia.

Fototapeta w salonie to sposób na błyskawiczną i efektownąodmianę domowego wnętrza. Oprócz dostępnych, gotowych fototapet, u producenta można zamówić również przygotowanie fototapety z fotografią własnego autorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *