Wystrój wnętrza z własnym pomysłem?

Niemal każdy z nas ma w biurze choć jeden obraz albo plakat. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Modne są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.

W sieci znajdziemy wiele serwisów oferujących reprodukcje obrazów i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać wypróbowanym i renomowanym firmom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep .

W serwisie znajdziemy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane, ramy drewniane obrazów (*tu*) oraz kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. Na stronie głównej znajdziemy także linki do obrazów malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków. Naprawdę warto przejrzeć ofertę aby znaleźć coś dla siebie (*oferta reprodukcji*).

Same fototapety dotyczą nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak meble narożnik duży czy drzwi. Nowością są bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara Łempicka.

Twoja Galeria

Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma oferuje również obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy wysłać wybrane zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się specjaliści.

Portal jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną posiadać w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i z pewnością będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *