Uroda kwater sypialnych dla zatrudnionych

Kwatery pracownicze to specjalne zakłady, które kwaterują na pobyt czasowy zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Miejsca proponujące noclegi pracownicze są prowadzone zwykle przy szpitalach, komisariatach policji, szkołach różnego szczebla, pocztach, budynkach należących do armii i oddalonych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z z okresem komunizmu, bo w epoce ogromnych komunalnych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo często spotykane.

Łóżko japońskie

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Aktualnie jest ich sporo mniej, ale z całą pewnością znajdziemy je wpisując w wyszukiwarce np.

Czy masz chęć poznać ten temat z innej perspektywy? Nic prostszego – zwyczajnie wejdź na ten odsyłacz, ponieważ więcej zobaczysz tu (https://www.hotelmikolajki.pl/dzieci/atrakcje).

„. Kwatery pracownicze są niedrogie i zapewniają porządny standard życia. Można być pewnym, iż wszędzie znajdą się łazienki, sale jadalne lub bary. Niektóre posiadają w standardzie też aneksy kuchenne i innego typu udogodnienia. Zaletą kwater pracowniczych jest brak separacji na kobiety i mężczyzn, w odróżnieniu od akademików, internatów i domów doktoranckich. Zdarzają się pokoje przystosowane dla sporej liczby osób, tak by wynajmujący mógł zakwaterować dodatkowo swoją rodzinę. To bardzo ważne, szczególnie dla rodzajów pracy, w których konieczny jest szybki dojazd i permanentna dostępność na żądanie. Mieszkanie w hotelu pracowniczym wydatnie pozwala na rozwijaniewięzi międzyludzkich z pozostałymi mieszkańcami. Sporej liczbie osób skojarzy się to z okresem studiów i życiem w akademiku.

Łóżko piętrowe

Źródło: www.flickr.com

Można być pewnym, że wszystkie większe miasta mogą zaoferować dobre noclegi pracownicze. Wrocław jest miastem, w którym takich przybytków odnajdziemy ponad dziesięć, tak samo jak Warszawa, Poznań i Łódź. Kwatery pracownicze łatwo znaleźć w mapach Google, wystarczy wpisać np. zdanie „noclegi dla pracowników Łódź na i zobaczymy aktualne dane adresowe.

Źródło: Noclegi dla firm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *