Popularność gier sieciowych

Gry komputerowe to dla młodzieży znacznie więcej niż tylko rozrywka. To prawdziwa przygoda, o której trudno zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą lub najlepszym z komandosów. Najlepsza zabawa to jednak rozgrywki w sieci.

Jak kupić dobrą obudowę do komputera

Autor: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR

Miłośników gier da się podzielić na różne kategorie – ze względu na zainteresowania, pochodzenie, wiek i przede wszystkim – częstotliwość grania. Pomijając te wszystkie czynniki, każdy grający w jakimś momencie trafia na gry online. Te charakterystyczne pojedynki to nie tylko szansa zagrania w ulubiony tytuł, to także okazja starcia się z „prawdziwymi” konkurentami.

Prawdziwi wrogowieDobijanie wirtualnych postaci może się kiedyś znudzić. Mnóstwo zachowań łatwo nauczyć się na pamięć, a konwencja gry sugeruje „podstępy”. W przypadku gier online – zarówno przeglądarkowych, jak i najlepiej znanych, życie się rozwija. Nie sposób odgadnąć, jak zachowa się człowiek po drugiej stronie komputera.

Rozgrywka w trybie multiplayer to prawdziwa walka. Często wiąże się z prawdziwym treningiem. Potrzebny jest dobry refleks, wiedza o planszach i dobre poznanie mechanizmu. Jedynie wówczas da się przystąpić do walki. Jeśli chodzi o strzelanki, pierwsze wejście do gry zazwyczaj kończy się błyskawiczną śmiercią. Nie ma jak zrozumieć, co się stało. Wróg jest wszędzie.

Dziecko przed komputerem

Autor: Żarówka PR i Marketing
Źródło: Żarówka PR i Marketing

Trudy wojny w SieciDarmowe gry online to zazwyczaj rozgrywki strategiczne albo takie z gatunku RPG. Jednak najlepsze są te płatne tytuły. Tam też walczy się, nie tylko pozyskując kolejne krainy, ale budując bohatera do rangi zabójczego gracza i ścierając się z oponentami w jednym ze światów fantasy. Warhammer, WOW, kolejne części Call of Duty lub Medal of Honor i Battlefield to tylko przykłady.

Skąd ta popularność?Każdego dnia na wirtualnych polach bitew walczą miliony. Ci, którzy mają więcej czasu wolą zwykle czasochłonne gry lub [na narty w polsce] też całe grupowe walki. Gracze, którzy nie siedzą już przed komputerem i potrzebują jedynie szybko porcji adrenaliny używają krótkich i intensywnych deathmatchów. Więcej—>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *