Obuwie z popularnych sklepów sieciowych

Obecnie panuje stosunkowo powszechna opinia w kwestii obecnie wykonywanego obuwia. Nie da się ukryć, że przeważająca ilość towarów dostępnych w stosunkowo niskich cenach jest produkowanych w Chinach i nie jest najwyższej jakości. Co ciekawe, również sporo towarów znanych i drogich firm jest produkowanych w Azji.

Niejednokrotnie ich jakość nie różni się za bardzo od tych niemarkowych towarów i wówczas płaci się wyłącznie za znak formowy popularnej marki. Z tego powodu tak rozpowszechnionym obecnie zjawiskiem jest reklamacja towarów. W efekcie takiej reklamacji można uzyskać zwrot gotówki za produkty, co jednak odbywa się niezbyt często.

Nie wahaj się- przejdź do oferty (http://crossjeans.pl/ona/buty), by otrzymać dodatkowe info na prezentowany w wpisie zagadnienie. Oczekujemy na twoją opinię!

Częściej dostaje się produkt zreperowany, czasami też w jego miejsce nowy, taki sam. Nie jest więc zaskakujące, gdy po nabyciu pary obuwia na wysokim obcasie za niewysoką cenę, po pewnym czasie wysokie szpilki odrywają się lub zmieniają kształt.

Lubiane sklepy w Polsce

buty

Autor: Blondinrikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnich latach obywatele Polski szczególnie polubili sklepy sieciowe. Z tej przyczyny głównie można zauważyć takie tłumy w galeriach handlowych. Towary z popularnych „sieciówek” zazwyczaj nie są bardzo drogie, choć nierzadko ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chodzi o obuwie, najpopularniejszymi sklepami są niewątpliwie CCC i Deichmann. Sprzedają one zazwyczaj dość podobne produkty, również ceny są mniej więcej na równym poziomie (). Wybór produktów jest stosunkowo duży, jednak żywotność obuwia zazwyczaj niezbyt długa. Buty oferowane przez te sklepy nie są zbyt solidne, w wyniku czego zdarza się tam wiele reklamacji.

Moda na kalosze

Ostatnio zauważyć można dość nietypową modę między innymi w kraju. Chodzi mianowicie o noszenie różnobarwnych, wzorzystych gumiaków na deszcz. Kalosze takie, w zasadzie niewiele różniące się od typowych kaloszy sprzed lat, nierzadko łączone są z codziennym odzieniem, a nawet z elegancką odzieżą. Posiadają one jednak jedną podstawową wadę. Jeżeli chodzi o produkty nabywane w lubianych i tanich sklepach sieciowych, nie chronią one przed wodą, a zatem przemakają. Zazwyczaj więc zakup takich butów jest niezbyt opłacalny, a wręcz bezsensowny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *