H&M online

Szwedzka firma H&M działa już od kilku dziesięcioleci. w naszym kraju pierwszy sklep H&M otworzono równo dziesięć lat temu. Ta firma odniosła wielki sukces na skalę globalną, bo udało się jej połączyć porządnej klasy produkty z niezbyt wysokimi cenami. Jeśli jeszcze dotąd nie kupowałeś odzieży tej marki, to najwyższy czas, by odwiedzić pobliski sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, powinieneś zobaczyć oficjalną stronę WWW tego skandynawskiego potentata modowego. Witryna jest zoptymalizowana także na smarfony i oferuje dużo przydatnych możliwości. Na witrynie sprawdzisz, jakie produkty posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. W ostatnim czasie marka H&M zainicjowała współpracę z gwiazdorem futbolu – samym Davidem Beckhamem. Na portalu jest śiwetny filmik reklamowy z udziałem Davida, który został wymyślony przez słynnego Guya Ritchiego, utalentowanego reżysera z Hollywoodu, dawnego małżonka Madonny. Przystojny gwiazdor reklamuje ostatnią kolekcję majtek dla panów. Wszystkie oferowane produkty ujrzysz w wygodnym i transparentnym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeśli nie lubisz sklepów z ubraniami i wolisz zamawiać kreacje dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w domu przed komputerem, witryna internetowa firmy H&M zapewnia ci przydatne narzędzie – wirtualną przymierzalnię. Na stronie zobaczysz panią lub mężczyznę w bieliźnie, na którego założysz wybrane pozycje ubraniowe.Tą drogą można sprawdzić, czy na przykład żółta bluzka pasuje do brązowych spodni. Co interesujące, da się dopasować nawet aparycję modela oraz zapisać daną konfigurację ubraniową na póWitryna http://www.parcienaszklo.com.pl

Witryna firmy H&M gwarantuje dwadzieścia pięć procent upustu na jeden produkt, jeżeli zarejestrujesz się do markowego newslettera. To korzystna opcja – będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat mody darmowo i wybierzesz sobie ciuszek z dużą zniżką używając bonu, który uhonoruje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *