MMORPG – gry naszych czasów

Internet to jedno spośród podstawowych narzędzi ludzi w XXI wieku. W sieci poszukujemy informacji, rozrywki, czy nowych znajomości. Nasze życie pomału płynie dwutorowo – prawdziwie i wirtualnie. W Internecie wyszukujemy też gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się zabawie za darmo. Nie zdumiewa stąd zjawisko, że portale zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się dużą popularnością.

Społeczność internetowa

Autor: wirtuale.pl
Źródło: wirtuale.pl

Pirate storm oraz Seafight to jedne spośród wielu rozrywek, które można wyszukać w sieci. Przenoszą gracza w rzeczywistość rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, w której Internauci konkurują ze sobą o supremację na morzu a także dążą do odszukania skarbu i zyskania reputacji. Na drodze czyha na nich sporo niebezpieczeństw, jednakże również świetna przygoda. Pirate storm i Seafight to gry dla każdego, kto uwielbiał w dzieciństwie opowieści o pirackich podbojach.

Gry na

Darmowe gry przez internet nie sprowadzają się jedynie do pirackich podbojów morskich. Nieprzeciętną popularnością cieszą się takie pomysły jak Travian, Plemiona lub Grepolis, które opierają się na regule tworzenia miejscowości a także stopniowego poszerzania własnego terenu. Gracze jednoczą się w załogi, zawierają sojusze i toczą boje. Na podobnej zasadzie działają takie gry jak Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym wypadku gracze stawiają gospodarstwo, a w Settlers Online osadę.

Zarówno Pirate storm oraz Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, bądź Grepolis to gry MMORPG. Cechują się tym, że gracze wcielają się w konkretną postać a także współzawodniczą lub kooperują z pozostałymi graczami. Wszystkie wymienione wyżej gry przybyły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można wyszczególnić Imperium Stylu. Jest to gra przede wszystkim dla dziewcząt.

Po przeczytaniu tego tekstu, polecam obozy katowice odmienne wiadomości na przedstawiany temat, które będą równie absorbujące.

Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek oraz kierowaniu jej wirtualnym losem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają w dalszym ciągu przed sobą. Być może w krótkim czasie dostaną swoje pięć minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *