Fototapety do pokoju sypialnianego

Projektując aranżację sypialni nie musimy brać pod uwagę stylistykę pozostałych pomieszczeń mieszkalnych. Ten osobisty zakątek powinien wyzwalać poczucie komfortu i oddziaływać relaksująco, aby efektywnie wypocząć po dniu pełnym wrażeń.

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Za pomocą właściwej aranżacji pokoju sypialnianego, nie tylko nocny relaks stanie się rozkoszą. Do dopełnienia stonowanego wystroju należałoby użyć efektownej fototapety na ścianę, która uprzyjemni poranną pobudkę – niezależnie od pogody panującej na zewnątrz jak i również pory roku.

sypialnia

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Na pokój sypialniany zwykle wybieramy mniejsze, kameralne pomieszczenie, którego okna fajne idź do serwisu wybiegają na wschód. Delikatne promienie słoneczne przedzierające się przez półprzeźroczystą zasłonę delikatnie wybudzają ze snu przy ujmującym śpiewie ptaków. Jednak na tak przyjemną pobudkę możemy liczyć tylko podczas wiosennej i letniej pory roku. Co zrobić, aby obudzić się w dobrym nastroju, gdy za oknem jest szaro, zimno i mokro?

Trafny wystrój wnętrza może uczynić cuda i wywołać uśmiech na twarzy śpiocha każdego poranka. Aby stało się to rzeczywistością, wystarczy wybrać fototapetę z ulubionym widokiem. Jak powinny wyglądać fototapety do sypialni? Może to być relaksujący pejzaż lub zieloniutka: obrazy pejzaż i słoneczna polana, wypełniona dziko rosnącymi kwiatami, albo zielony las, w którym przez bujne gałęzie drzew gwałtownie przedzierają się długie snopy mglistych promieni słońca?

Źródło: Serwis demur.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *