Przegląd aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410

Autor: BenQ
Źródło: BenQ

Jeżeli pragniesz nabyć porządny aparat cyfrowy, możesz mieć kłopot z wyborem jakiegoś modelu, bo w ofercie znajdziesz tysiące różnych aparatów. Aparaty cyfrowe, jak praktycznie wszystkie inne towary, można podzielić na różne półki cenowe i klasy. Ten mały przegląd oferowanych dziś na półkach aparatów cyfrowych stworzyliśmy po to, by uprościć wybieranie porządnego sprzętu.Zawarliśmy w nim trzy popularne modele aparatów cyfrowych, które są zaliczane do różnych półek cenowych. Zachęcamy do lektury.

Canon PowerShot G1 XNa ten aparat cyfrowy trzeba wyłożyć ponad 2500 złotych, jednakże każda wyłożona na niego złotówka się opłaci. Canon PowerShot G1 X zapewnia wspaniałą jakość wykonywanych fotografii, która jest zbliżona do tej, którą zapewniają popularne modele aparatów takich jak lustrzanki-. Aparat ten cechuje się komfortową obsługą – użytkownik poradzi sobie z robieniem zdjęć bez problemu, mimo tego że przycisków jest mnóstwo. Jeśli chodzi o mankamenty aparata, należy wymienić akumulator o małej pojemności.

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to w odniesieniu do przedstawianego problemu poznaj szczegóły (https://www.angelka.pl/) tutaj.

Lecz to raczej mało znaczący problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25Ten wygodny aparat cyfrowy jest wart prawie trzykrotnie mniej niż wcześniej opisywany Canon. W swojej półce cenowej zwycięża inne egzemplarze swoimi atrybutami. Aparat Panasonica gwarantuje niezłą jakość zdjęć, miłe funkcje dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz niezły zoom. Do mankamentów należy dopisać tworzenie krótkich filmików, które zapisują się jedynie w trybie dźwiękowym mono.

Casio Exilim EX-ZR20Ten aparat reprezentuje najtańsze aparaty cyfrowe. Zdobędziesz go już za 500 złotych. Za te pieniądze urządzenie oferuje przyzwoitą jakość fotek, dobrą matrycę o rozdzielczości 16,79 MP oraz nagrywanie filmików. Jeśli masz mało gotówki i potrzebujesz porządnego sprzętu na urlop, ten model jest bardzo dobrym wyborem.

Źródło: Cyfrowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *