Sztuczne kwiaty mogą być ładną ozdobą

plastikowy kwiat

Źródło: http://www.sxc.hu

Niektórzy uważają, że ozdoby ze sztucznych kwiatów są kiczowate. To jednak nieprawda. Trudno im konkurować z pięknem żywych, ale projektanci przygotowują z nich wyjątkowe bukiety ślubne.

Plusy żywych roślin są znane, a ich zapach przypomina o najpiękniejszych porach roku. Jednak sztuczne kwiaty mają pewną zaletę, że są ozdobą na długie miesiące. Takie ozdoby zwykle mogą kojarzyć się z tanimi, plastikowymi kwiatami nagrobnymi i pewnie dlatego nie dostrzegamy urody sztucznych roślin. Dzisiaj jednak mogą być prawdziwymi dziełami. Dokładnie udają normalne bukiety, stąd też nie da się na pierwszy rzut oka widzieć, że to tylko kopia.Atrapy kwiatów w domuSztuczne kwiaty bardzo dobrze potrafią udawać żywe rośliny. Co ciekawe, bardzo dobrze pełnią funkcję dekoracji w domach alergików. Sztuczne róże w ładnym flakonie będą prezentować się po prostu jak żywe.

Ślub i sztuczne kwiatyCoraz większą popularniejsze obecnie są wiązanki ślubne ze sztucznych kwiatów. Wiadomo, że w czasie zimy używamy najczęściej. Też musimy odciąć się od mylnego wyobrażenia i skoncentrować się na tym: jak zdobyć konwalie w styczniu? Dobry importer kwiatów sztucznych jest na to świetną radą. Naturalnie świetna florystka i dekoratorka może zrobić z tego typu kwiatów oryginalny i co najważniejsze długotrwały bukiet. Panny młode, które życzą sobie nietypowej kwiatowej ozdoby, w barwach, które nie tak łatwo uzyskać naturalnie, za sprawą sztucznych kwiatów mogą być naprawdę wyjątkowe.

Elementy dekoracyjne kościoła też można przygotować sztuczne. To sensowne oczywiście wtedy gdy wybierzemy sztuczne kwiaty dobrego producenta. To ich jakość będzie decydować końcowym efekcie. Warto wiedzieć że solidna hurtownia florystyczna zapewni nam spory wybór kwiatów niezbędnych do osiągnięcia wymarzonego efektu.

Dzieła sztuki ze sztucznych kwiatów

kwiaty12

Źródło: morguefile.com

Ważne jest to, że sztuczne kwiaty w ogóle nie powinny być plastikową kopią prawdziwych roślin. Są też zrobione z najróżniejszych koralików, materiałów i tego, czego na co dzień używają dekoratorzy. Ślubne wiązanki i toczki mogą być po prostu sztuką najlepszych projektantów. Niczego nie muszą udawać, bo najpiękniejsze bukiety są po prostu wyjątkowymi kompozycjami.

Źródło: fh-akces.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *